aktualizacja 

Werner wraca do "Faktów". Aż trudno ją rozpoznać

124

Ostatnie dni Anita Werner spędzała w słonecznej Grecji. Jednak wszystko co dobrze szybko się kończy i dziennikarka TVN musiała wracać do Polski i wrócić do redakcji. Pokazała zdjęcie z pracy – jest w fenomenalnej formie i mocno się opaliła. Cóż, niektórym może być ją trudno rozpoznać.

Werner wraca do "Faktów". Aż trudno ją rozpoznać
Anita Werner wraca do pracy po wakacjach. Jest w wyśmienitej formie (AKPA, AKPA)

Anita Werner zdecydowała się spędzić urlop poza granicami Polski. Wybór gwiazdy TVN ostatecznie padł na Grecję. Nie pojechała tam sama – Werner towarzyszył jej partner i zarazem kolega po fachu, czyli Michał Kołodziejczyk, dziennikarz sportowy.

Anita Werner wraca do pracy. Jest w fenomenalnej formie

Dziennikarka TVN musiała ostatecznie opuścić rajską Grecję i wrócić do pracy w redakcji TVN. Z tej okazji w redkacji postanowiła zrobić sobie zdjęcie, na którym dumnie zaprezentowała przywiezioną z urlopu opaleniznę. Wyglądało na to, że mimo zakończenia wakacji cieszy się dobrym samopoczuciem, ponieważ szeroko się uśmiechała.

Anita Werner ujawniła także swoim widzom, kiedy znów pojawi się na antenie. Dziennikarka TVN zapowiedziała, że pojawi się w "Faktach" już o 19:00. Jak podkreśliła, na razie jest w swobodnym stroju, ale wkrótce wystąpi w bardziej formalnym wydaniu.

Powrót do pracy. Na razie jeszcze w wersji casual. Miłego weekendu życzę wszystkim! Do zobaczenia w "Fakty" TVN o 19:00! – napisała Anita Werner na Instagramie.

Takiej Werner nie zwykliśmy widywać w "Faktach". Luźny strój, opalenizna, brak makijażu, no i okulary. To wszystko sprawia, że jest niemal nie do poznania!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widzowie TVN powitali powrót Anity Werner do pracy z wielkim entuzjazmem. Wiele osób wyrażało radość, że w najbliższym wydaniu "Faktów" zobaczą ją na antenie. Inni komplementowali letnią opaleniznę dziennikarki. Wśród komentatorów znalazła się także Katarzyna Skrzynecka, która zażartowała z kolorów, jakie wybrała Werner, czyli odpowiadających greckiej fladze.

Kolory greckie trzymają się wiernie – zażartowała Katarzyna Skrzynecka w komentarzach.
Do zobaczenia o godz. 19:00. Poprosimy o same dobre wiadomości.
Opalenizna Pani Anito!
Wreszcie! Cudownie!
Do zobaczenia w "Faktach" – komentowali zdjęcie Anity Werner internauci.
Zobacz także: Zobacz też: Anita Werner: "Nie miałam nigdy poczucia, że idę drogą pełną chaszczy"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić