Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Wrze na linii Staśko - Stanowski. Dziennikarz pisze o zalążkach obsesji

7
Podziel się:

Maja Staśko zdecydowała się skrytykować Krzysztofa Stanowskiego. Nie podoba jej się to, że nie zaprasza do swojego studia kobiet. Ruch Mai doprowadził do tego, że ponownie stała się ofiarą hejtu.

Wrze na linii Staśko - Stanowski. Dziennikarz pisze o zalążkach obsesji
Maja Staśko i Krzysztof Stanowski (Instagram, YouTube)

Gorąco na linii Maja Staśko - Krzysztof Stanowski. Wszystko zaczęło się od zaproszenia do "Hejt Parku", które otrzymała aktywistka.

Iwona Niedźwiedź zaprosiła mnie do Hejt Parku, ustaliłyśmy to jakiś czas temu. A dziś rano po kolejnej jego zaczepce skrytykowałam Krzysztofa Stanowskiego za to, że w ramach Hejt Parku nigdy nie zaprosił do siebie kobiety i zapytałam, czy może nie umie z kobietami rozmawiać. Bez konsultacji z prowadzącą odwołał więc jej spotkanie - tłumaczy na Facebooku Maja Staśko.

Później dodaje, że "to rzeczywiście dowód na to, że umie rozmawiać z kobietami". "Tak bardzo się wkurzył, że postanowił nie pozwolić prowadzącej decydować, z kim chce rozmawiać. Kobieta o niczym nie wiedziała, dowiedziała się ode mnie" - zdradziła.

Czy może to strach przed wygadaną dziewczyną, która ma swoje poglądy i jest w stanie je obronić? - zaczęła się zastanawiać we wpisie, informując ponadto, że otrzymuje mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy.

Krzysztof Stanowski odpowiada: "Jakimś cudem pani Maja została zaproszona"

Stanowski postanowił odpowiedzieć aktywistce. W oświadczeniu zaznaczył, że "jakimś cudem pani Maja została zaproszona przez Iwonę Niedźwiedź".

Napisałem "jakimś cudem", gdyż - jako twórca formatu - uważam, że nie jest to osoba, która powinna dostać zaproszenie. Nie spełnia podstawowych warunków: nie jest wystarczająco znana ani nie jest istotną stroną w jakiejkolwiek publicznej debacie, która aktualnie by się toczyła. Gdyby ktoś mnie w porę zapytał, powiedziałbym: "A dlaczego mielibyśmy ją zaprosić? Kto to jest? Czy nasi widzowie oczekują możliwości pogadania z nią?" - napisał.

Później ocenił, że Maja Staśko może mieć "zalążki obsesji na jego punkcie". "'Hejt Park' przede wszystkim ma być miejscem, w którym widz może z innej strony poznać idola czy też po prostu interesującego człowieka, przejść z nim na ty, porozmawiać i posłuchać" - kontynuował.

A nie rozkręcać jakieś bazujące na przekłamaniach niekończące się dramy, z udziałem ludzi, którzy chcieliby zaistnieć, ale nie mają na to lepszego pomysłu niż "zły Stanowski". Nie muszę nikomu tworzyć przestrzeni do takich zabaw - podsumował.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
wyważony
12 miesięcy temu
Kapela był o tyle istotny, że osoby jego pokroju (albo mniej dostrzeżone artystycznie) mają być głównymi beneficjentami tej ustawy. Więc, żeby zrozumieć jak myślą tacy artyści Stano go zaprosił. To, że wyszło, że Kapela jest generalnie rzecz biorąc debilem i hipokrytą, to inna kwestia. Maja nie wiem, czy jest artystką czy tylko aktywistką, skoro to jest program Stana, to może to zrobić. I tutaj tez jest duże uproszczenie, bo jednak kanał sportowy to nie jest tylko folwark Stana, tylko jeszcze Borka, Pola i przede wszystkim Smokowskiego.
Polak
12 miesięcy temu
nyjman to byl figura a nie jakas maja
Jebac o2
12 miesięcy temu
Z niego taki dziennikarz jak z każdego pracownika o2.
wera
12 miesięcy temu
Ona się w nim wyraźnie podkochuje a on ją olewa...
polkie
12 miesięcy temu
Stanowskiiiiii!!!!;)
Anex
12 miesięcy temu
Stanowski? Nie Nam człowieczka.
Mniamki
12 miesięcy temu
A to Jaś Kapela był ważną stroną w jakimś sporze w dzisiejszych czasach? Kapela to może był istotną postacią 10 lat temu. Teraz to Staśko ma znaczenie!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić