Wymowne zdjęcie Holeckiej. Korwin-Piotrowska nie mogła się powstrzymać

21

W niedzielnym wydaniu ''Wiadomości'' na ekranie pojawiła się plansza z przeprosinami dla fotografa Bartosza Sadowskiego. Przeprosiny - z wyraźnie niezadowoloną miną - odczytała Danuta Holecka. Nie umknęło to uwadze samego fotografa, ale i internautów oraz... Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Wymowne zdjęcie Holeckiej. Korwin-Piotrowska nie mogła się powstrzymać
Holecka odczytała przeprosiny (AKPA, Gałązka, Podlewski)

3 grudnia, tuż przed zakończeniem niedzielnego wydania "Wiadomości", widzowie zobaczyli na ekranie planszę z przeprosinami skierowanymi do fotografa Bartosza Sadowskiego. Chodziło o zdjęcie wykorzystane bez zgody autora.

Telewizja Polska Spółka Akcyjna przeprasza pana Bartosza Sadowskiego za wykorzystanie bez jego wiedzy i zgody utworu jego autorstwa w postaci fotografii przedstawiającej Jana Kulczyka opublikowanej podczas dwóch głównych wydań serwisu informacyjnego 'Wiadomości' [...] z naruszeniem autorskich praw osobistych pana Bartosza Sadowskiego - napisano w oświadczeniu.

Przeprosiny odczytała Danuta Holecka. Ku uciesze głównego zainteresowanego, prezenterka zrobiła przy tym nietęgą minę. Sadowski oglądał niedzielne wydanie ''Wiadomości'' i przyznał, że spodobało mu się to, co zobaczył.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To polityczny egzamin Hołowni. "Powinien pilnować swoich posłów"
Danuta przed wymeldowaniem przeprasza mnie za to, co ukradli. Mina na koniec bezcenna. Jest satysfakcja - napisał fotograf na Instastory.

Przypomnijmy: Sadowski, pisząc o ''wymeldowaniu'', nawiązał do domniemanego odejścia Danuty Holeckiej z TVP.

Korwin-Piotrowska nie mogła się powstrzymać

Faktycznie, nie sposób było nie zauważyć, że Danuta Holecka nie była zachwycona faktem, iż to jej przypadło w udziale odczytanie przeprosin. Zdjęcie prezenterki z charakterystycznym grymasem na twarzy obiegło sieć.

Wykorzystała je również Karolina Korwin-Piotrowska, by opisać swój nastrój. Dziennikarka zamieściła zdjęcie Holeckiej na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Bartosz Sadowski poinformował, że TVP wypłaciła mu odszkodowanie, ale z publicznymi przeprosinami się nie kwapiła. Doczekał się na nie dopiero po dziewięciu miesiącach.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić