Znany szef kuchni zamyka restaurację. "Moje serce pęka"

98

Właściciel i szef kuchni restauracji "Polana Smaków" w Warszawie ogłosił, że lokal zostanie zamknięty. Andrzej Polan zdradził, że nie udało mu się dojść do porozumienia z wynajmującymi lokal.

Znany szef kuchni zamyka restaurację. "Moje serce pęka"
Andrzej Polan. (AKPA, fot.M.Baranowski)

"Polana Smaków" przy ulicy Emilii Plater 14 w Warszawie istniała od 2018 r. Właścicielem restauracji jest znany szef kuchni Andrzej Polan. W lokalu serwowano dania ze współczesną kuchnią europejską.

Niestety w czwartek, 7 grudnia br. Andrzej Polan poinformował na facebookowym profilu "Polany Smaków", że restauracja pozostanie zamknięta na stałe.

Drodzy Państwo, Mili Goście! Niestety, Polana Smaków przy ulicy Emilii Plater 14 w Warszawie, pozostanie zamknięta na stałe. Do końca wierzyłem, że uda nam się dojść do porozumienia z Wynajmującymi lokal i będę mógł Państwa gościć świątecznymi potrawami w grudniu, niestety moje serce pęka, bowiem nie udało się. Bardzo to przeżywam, jest mi strasznie ciężko, czuję ból i ogromny smutek, odebrano mi radość mojego życia - napisał Andrzej Polan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepis na szybką i prostą francuską tartę tatin według Andrzeja Polana

Właściciel lokalu podziękował swoim klientom za odwiedziny w jego królestwie. "Dziękuję Państwu za 6 lat wspólnego smakowania, za zaufanie i za powroty w progi restauracji Polana Smaków, która była moim darem dla Gości. Wielu z Państwa stało się również moimi serdecznymi znajomymi. Dziękuję za Państwa z całego serca, daliście mi przez te lata masę radości oraz poczucie, że dobrze wykonuję swoją pracę" - czytamy we wpisie.

"Dziękuję Załodze za wytrwałość oraz sumienną, rzetelną pracę. Wiem, że sukces restauracji to nasza wspólna zasługa, bez wsparcia moich Pracowników, nie dałbym rady" - dodał Andrzej Polan.

Nie żegnam się. Przede mną czas poszukiwań nowego miejsca, w którym na nowo będę mógł tworzyć sezonowe karty i Państwa ulubione, bułeczki - zapowiada szef kuchni.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić