Euro 2020. Ale urwał, ale to było dobre! Mocny kandydat na gola mistrzostw [WIDEO]

5

Andrij Jarmolenko pokazał niesamowite umiejętności. Podczas meczu Holandia - Ukraina oddał kapitalne uderzenie. Bramkarz nie miał zbyt wiele do powiedzenia - piłka zatrzepotała w siatce!

Euro 2020. Wspaniały gol Jarmolenki (Twitter, TVP Sport)

Ukraina przegrywała z Holandią 0:2, gdy w 75. minucie kapitalne uderzenie zza pola karnego oddał Andrij Jarmolenko. Wręcz idealnie przymierzył lewą nogą i trafił tuż pod poprzeczkę bramki rywali.

Co za spektakularna bramka! - zachwycał się Maciej Iwański z TVP.

To bez wątpienia kandydat na jedno z najpiękniejszych trafień w całym turnieju. Jarmolenko zawiesił poprzeczkę dość wysoko. Teraz pozostaje czekać, jak odpowiedzą inni piłkarze.

Euro 2020. Holandia minimalnie lepsza od Ukrainy

Ukraina zaprezentowała bardzo bojową postawę. Krótko po bramce Jarmolenki wyrównał Roman Jaremczuk. Na odpowiedź Holendrów nie trzeba było jednak długo czekać.

W 85. minucie trafił Denzel Dumfries. W ten sposób zagwarantował Holendrom zwycięstwo 3:2.