Ewa Bilan-Stoch pomaga WOŚP. Przekazała swój słynny diadem

77

Ewa Bilan-Stoch wzbudziła skrajne emocje swoją kreacją podczas Balu Mistrzów Sportu. Najwięcej kontrowersji wzbudził diadem, który żona skoczka przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ewa Bilan-Stoch pomaga WOŚP. Przekazała swój słynny diadem
Ewa Bilan-Stoch (instagram @polsatofficial)

Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w ostatni dzień stycznia. Tradycyjnie już jest wiele aukcji charytatywnych, z których dochód w pełni pozostanie przekazany na pomoc potrzebującym.

Ewa Bilan-Stoch również postanowiła dołożyć cegiełkę. Ofiarowała diadem, który miała na głowie podczas Balu Mistrzów Sportu na początku miesiąca. Mówiło się, że skradła show swoją kreacją, którą była jasnoniebieska sukienka, pięknie układająca się na żonie Kamila Stocha.

Całość dopełniał okazały diadem. Strój został zainspirowany słowami skoczka, który stwierdził, że żona przypomina mu Elsę z "Krainy Lodu". Internauci mieli różne opinie na ten temat. Jedni twierdzili, że wygląda uroczo. Innym diadem się nie podobał, sugerowali, że to nie na miejscu.

Sama zainteresowana odniosła się do krytyki, zapewniając, że świetnie czuła się w tym stroju. "Tymczasem korony, które tworzę, sprzedają się jak nigdy wcześniej" - mówiła w rozmowie z plotek.pl.

Diadem znalazł się na aukcji na Allegro. Czas na wylicytowanie jest do wtorku (2 lutego) do północy. Na razie przedmiot od Ewy Bilan-Stoch kosztuje 1675 złotych. Jest jeszcze wiele licytacji na szczytny cel, pieniądze można też wrzucać do puszek, które znajdują się w różnych miejscach, np. w sklepach spożywczych.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłkarz z Serie A uczcił pamięć Bryanta. Niezwykły popis!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić