Gwiazdor wraca do gry po wypadku. Ma śruby w nodze

1

Tiger Woods to bezsprzecznie najsłynniejszy golfista na świecie. W akcji fani nie widzieli go od miesięcy, ale po 508 dniach powrócił w końcu do rywalizacji!

Gwiazdor wraca do gry po wypadku. Ma śruby w nodze
Tiger Woods wraca do gry (Instagram)

W lutym ubiegłego roku Tiger Woods przeżył wypadek samochodowy. Golfista miał poważne obrażenia, więc przerwa musiała potrwać dość długo. W końcu po 508 dniach ponownie wziął udział w zawodach U.S. Masters w Auguście.

Amerykanin ma śruby oraz pręty zespalające kości w prawej nodze. Nie wiadomo, jak ułoży mu się gra, ale fani cieszą się, że podejmie taką próbę. Jak sam przyznaje, najtrudniejsze dla niego jest chodzenie.

Nie jest to łatwe, a w takim stanie, w jakim jest moja noga, będzie to jeszcze trudniejsze. 72 dołki to spore wyzwanie, ale jestem na nie gotowy - zapowiedział.

Tiger Woods jest znany nie tylko ze względu na wyniki. W życiu prywatnym wiele się działo, głównie chodziło o jego życie uczuciowe. Wydaje się, że to wszystko już za nim. Teraz może skupiać się na powrocie do pełni sił i formy.

Golfista ma na koncie 15 triumfów w turniejach wielkoszlemowych. Rywale cieszą się z powrotu mistrza do rywalizacji, bo dzięki temu zawody będą jeszcze ciekawsze.

Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić