o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Koszmarny finał meczu. 14 młodych piłkarzy zlekceważyło burzę

1
Podziel się

Dramatyczne sceny rozegrały się w szwajcarskiej miejscowości Abtwil. Czternastu młodych piłkarzy w ogóle nie przejęło się burzą. Grali dalej. Finał tego lekkomyślnego wybryku jest koszmarny.

Koszmarny finał meczu. 14 młodych piłkarzy zlekceważyło burzę
Dramat w Szwajcarii. Młodzi piłkarze rażeni piorunem (Pixabay)
bErxwceZ

Przerażająca sytuacja miała miejsce we wtorek 22 września. Facebookowa grupa "Kataklizmy w Polsce i na świecie" donosi, że czternastu nastolatków nie przerwało gry, choć rozpętała się burza.

W pewnym momencie piorun uderzył w jeden ze słupów oświetleniowych. Później "ogarnął" boisko. Porażeni zostali wszyscy nastolatkowie, którzy w tym czasie grali w piłkę nożną.

bErxwcfb

Czternastu chłopców trafiło do szpitala. Stan jednego z nich był ciężki. W związku z tym przetransportowano go do lecznicy za pomocą helikoptera.

Sprawą zajmuje się policja. Mundurowi wyjaśniają, dlaczego nastolatkowie nie przerwali gry ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Burza. Z nią nie ma żartów

Ta przerażająca historia doskonale pokazuje, jak groźnym zjawiskiem atmosferycznym jest burza. Absolutnie nie należy jej lekceważyć. Gdy nadchodzi, konieczne jest poszukanie bezpiecznego schronienia. Warto wyciągać wnioski z tego typu lekkomyślnych wybryków.

bErxwcfh
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErxwcfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Abe Lincoln
10 miesięcy temu
Lekcje, których nie nauczyłeś się we krwi, szybko zostają zapomniane.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić