Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Marcin Najman wbił szpilkę Mateuszowi Borkowi. Sala wybuchła śmiechem

26
Podziel się

Zrobił show na konferencji prasowej przed galą w Rzeszowie. Marcin Najman zażartował z Mateusza Borka. Kilku uczestników rozbawił do łez, ale nie wszystkich. Inna była reakcja Mateusza Masternaka i Artura Szpilki.

Marcin Najman wbił szpilkę Mateuszowi Borkowi. Sala wybuchła śmiechem
Marcin Najman żartuje na konferencji (YouTube)
bEKynSSZ

Wielkimi krokami zbliża się gala KnockOut Boxing Night 15. Wstępnie wydarzenie planowano na 22 maja. Po tym jednak, jak rząd ogłosił, że od 29 maja kibice zostaną wpuszczeni do hal, galę przełożono na 30 maja. Odbędzie się w Rzeszowie.

Gala będzie połączeniem profesjonalnych walk bokserskich m.in. Artura Szpilki, Mateusza Masternaka i Łukasza Różańskiego oraz starć celebrytów: "Fit Dzik", "Taxi Złotówa", Bartosz Graczyk oraz Michał Choiński z "Hotelu Paradise".

bEKynSTb

Podczas czwartkowej konferencji prasowej uczestników tzw. "freak-fightów" przedstawiał sam Marcin Najman. Były pięściarz zrobił show. Gdy przejął mikrofon, zażartował z Mateusza Borka, komentatora sportowego TVP, pracującego przy meczach piłkarskich i wydarzenia bokserskich.

"Moi drodzy miejcie trochę wyrozumiałości dla mnie. W takim zakresie jest to dla mnie debiut w roli prowadzącego. Nie możecie oczekiwać ode mnie, żebym był na takim poziomie jak Mateusz Borek. Wiele nas dzieli w zakresie doświadczenia, ale dzieli nas także w zakresie obsługi telefonów. Ja iphone'a potrafię obsługiwać, on nie i później uracza nas wspomnieniami z wakacji" - powiedział Marcin Najman.

Po żarcie byłego pięściarza, sala wybuchła śmiechem. Rozbawiony prawie do łez był promotor bokserski Tomasz Wasilewski. Z kolei pięściarz Mateusz Masternak zaczął bić brawo, będąc zachwycony żartem. Co ciekawe żart nie zrobił jednak wrażenia na Arturze Szpilce. Zobaczcie sami:

bEKynSTh
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
bEKynSTC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Zibi
6 miesięcy temu
Zdecydowanie lepiej gada, niż walczy.
Andrew
6 miesięcy temu
Borek myśli że wszystkie rozumu pozjadal brawo Marcin troszkę luzu i śmiechu przyda się w tym towarzystwie
Raf
6 miesięcy temu
Szpilka po dziś dzieñ jeszcze przerabia te dane , może za kilka dni pobierze aktualizacje i wybuchnie gromkim śmiechem 🤣
bEKynSTD
Szomi
6 miesięcy temu
Szpilka nie strybil. I oglada zdjecia z wakacji...tygrys w afryce...? Dziwne
Bart
6 miesięcy temu
Hehhe brawo Najman
Ada
6 miesięcy temu
Poczytajcie sobie Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Naprawdę warto!
Ormo
6 miesięcy temu
W, tym artykule, jest 19 komentarzy? Na chwilę ta! Polubien portalu erotycznego we tysiacach, gdzie tu zbieznosc i logika? Zaśmiecania!!!
Kali
6 miesięcy temu
Przecież najman jest już wszędzie? Tylko ni na ringu!
mmm
6 miesięcy temu
ale laczy was jedno zaden nie dal dobrej walki o ile M.B. to komentator to ......
Taktak
6 miesięcy temu
Mój ifon jest twardszy od najmana czyli łatwiej zbić Marcina niż szybke
Najman Forest...
6 miesięcy temu
Taki dobry żart jak jego walki najman tobie trzeba zorganizować walkę z ryzykiem Pinokiem albo Małyszem no nie wiem z kim jeszcze najlepiej z anorektykiem wtedy wygrasz chociaż raz ha ha ha ha ha
Nikoś 969
6 miesięcy temu
Zeczywiscie może i potrafi obsłużyć telefon ale nie potrafi się przez niego wypowiedzieć tak samo jak na zywo
Radziu
6 miesięcy temu
Śmiali się tylko ci co mają poziom sportowy taki jak Marcin 60 Nejman szpagaciarz!!! Mateusz Borek konkretnie wykonuje swoją pracę nie tak jak Nejmix wychodzi i robi z siebie pośmiewisko i pokazuje swój poziom pięściarski kopiąc i obalając 😂😂😂
bEKynSTv
Lipal
6 miesięcy temu
Sami Bruce Lee ich walki wyglądają jak dwóch łysych nawalonych osiłki pod nocnym się naparza proponuję niech jadą np do Honk Kongu i poszukują klubów nielegalnych walk i tam się wykażą
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić