VDB| 

Największa wpadka igrzysk olimpijskich. Aż boli na sam widok

5

Do najprawdopodobniej najgorszego wypadku w trakcie igrzysk olimpijskich w Tokio doszło w zawodach skateboardowych. Peruwiańczyk Angelo Caro Narvaez podczas swojej próby uderzył delikatną częścią ciała w rampę.

Największa wpadka igrzysk olimpijskich. Aż boli na sam widok
Angelo Caro Narvaez po wypadku w trakcie igrzysk w Tokio (YouTube.com)

Skateboarding to jedna z pięciu nowych dyscyplin, które dołączyły do rodziny igrzysk olimpijskich. To jeden z tych sportów, który ma zwiększyć atrakcyjność tej imprezy dla młodszych fanów. Czy to się sprawdziło? Przekonamy się dopiero w najbliższym czasie.

Natomiast właśnie podczas tych zawodów miał miejsce jeden z najgorszych wypadków. A jeżeli nie "najgorszy" to na pewno jeden z najbardziej bolesnych. W rywalizacji mężczyzn Peruwiańczyk Angelo Caro Narvaez doświadczył czegoś, co bardziej mogłoby przypominać słynne filmy "Jackass" niż sport w trakcie igrzysk.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Peruwiańczyk zeskoczył z rampy po wykonaniu jednego z trików. Nie udało mu się jednak utrzymać równowagi, z całym impetem uderzył okolicami pachwiny w drugą rampę. Narvaez długo dochodził potem do siebie, ale ostatecznie wstał o własnych siłach. Niemniej, grymas bólu na jego twarzy był ciągle widoczny.

Angelo Caro Narvaez był jednym z największych faworytów do medalu w skateboardingu. Ostatecznie medalu jednak nie zdobył, ale cały świat go poznał i zobaczył niefortunny upadek, ponieważ wideo z tym nagraniem w kilka chwil stało się viralem w mediach społecznościowych.

21-latek zakończył pierwsze, historyczne zawody w skateboardingu na 5. miejscu. Możliwe, że gdyby nie ten nieszczęśliwy wypadek, to udałoby mu się zakończyć zawody na podium. Tego jednak już nie sprawdzimy. Następną okazję na pokazanie swoich umiejętności będzie miał już 2024 roku podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu.

Zobacz także: Alkohol podczas Igrzysk Olimpijskich? „Sportowcy są kontrolowani”
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić