LAK| 

Najman atakuje PiS. "El Testosteron" nie zostawił suchej nitki na partii Kaczyńskiego

397

Marcin Najman nie przebierał w słowach, gdy mówił o działaniach partii rządzącej. Sprawa dotyczyła kwestii, o której jest głośno w ostatnim czasie. "Obudźcie się" - zaapelował "El Testosteron".

Najman atakuje PiS. "El Testosteron" nie zostawił suchej nitki na partii Kaczyńskiego
najman (WP)

Marcin Najman słynie z tego, że lubi wypowiadać się na przeróżne tematy. "El Testosteron" jest jedną z najpopularniejszy osób w Polsce. W rankingu sportowców, według Google'a, 42-latka wyprzedzają jedynie... cztery osoby.


Dzięki dużym zasięgom, Najman regularnie komunikuje się z fanami. Najman od dłuższego czasu jest bardzo aktywny na Twitterze. Nie komentuje tylko sportu, ale udziela się na tematy polityczne.

Warto dodać, że celebryta ma w swoim CV występy w TVP. Był tam ekspertem m.in. w sprawach wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Wypowiadał się również w sprawach ekonomicznych oraz społecznych.

Atakuje partię rządzącą

Najman nie przebierał w słowach, gdy mówił o działaniach partii rządzącej. Sprawa dotyczyła kwestii, o której jest głośno w ostatnim czasie. Chodzi o rosnącą cenę paliwa. Nie gryzł się w język, gdy wypowiadał się w tym temacie za pomocą mediów społecznościowych.

- Moi drodzy, jak wiecie staram się zawsze mówić to, co myślę i nie kalkulować. Dlatego mam jedno pytanie do rządzących: o co tu ku*** mać chodzi?! O co tu kur*** mać chodzi z tą ceną paliwa? No przecież to jest nie do pomyślenia, żeby paliwo było po sześć złotych. Posłuchajcie, no to nie może tak być, że rok temu w tym samym czasie paliwo było prawie dwa złote tańsze. Ja domyślam się, że jest wiele obiektywnych przyczyn, ale jak to możliwe, że cena to poszła do góry? To absurd - mówił Najman.

"El Testosteron" zaapelował do partii rządzącej.

Apeluję do rządzących obudźcie się, bo skończy się tak, że przez tak wywindowane ceny paliwa stracicie władzę i władzę przejmie opozycja, która kompletnie nie jest przygotowana do rządzenia. To jest ostatni moment, żebyście się zreflektowali - zaznaczył.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić