Notorycznie obrażał Liska. Zobacz, co stało się po ich walce

5

Przed walką iskrzyło między Piotrem Liskiem a Dariuszem "Daro Lwem" Kazmierczukiem. W oktagonie lepszy okazał się pierwszy z wymienionych. A drugi z nich, mimo że notorycznie obrażał rywala, momentalnie zmienił swoje spojrzenie i zaczął mówić o nim w ciepłych słowach.

Notorycznie obrażał Liska. Zobacz, co stało się po ich walce
Na zdjęciu: Dariusz Kazmierczuk (YouTube, Fame MMA)

Wśród najważniejszych wydarzeń gali Fame Friday Arena 2 był debiut wciąż aktywnego sportowca, który przygotowuje się do igrzysk olimpijskich 2024 w Paryżu. Mowa o Piotrze Lisie, polskim tyczkarzu, który zdecydował się spróbować swoich sił we freak fightach.

Jeżeli chodzi o jego przeciwnika, to był nim Dariusz "Daro Lew" Kazmierczuk. Ten od samego początku atakował swojego przeciwnika w mediach społecznościowych.

"Lisek do nory, idziesz na stracenie", "Lisek urwisek", "Wysoki jak brzoza, głupi jak koza Lisek" - to niektóre teksty, które "Daro Lew" wystosował w kierunku swojego przeciwnika.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Debiut i wygrana Piotra Liska w Fame MMA: "Wiedziałem, co potrafię"

A podczas spotkania twarzą w twarz, doszło między nimi do spięcia. Lisek z trudem utrzymywał powagę i śmiechem reagował na to, co mówi jego przeciwnik. Wobec tego Kazmierczuk postanowił go "zaatakować", bo wyszło to bardzo nieudolnie.

W piątek miejsca na żarty nie było. "Daro Lew", mimo wielu walk na koncie (bilans 3-12), był jedynie tłem dla sportowca. Ten od samego początku prezentował znakomitą ofensywę, wobec czego szybko rozbił swojego przeciwnika.

Po zakończonym pojedynku między Liskiem a Kazmierczukiem nie było złej krwi. Potwierdza to relacja na Instagramie "Daro Lwa", który zamieścił ją wraz z rywalem. I było widać, że ich dawne zachowanie przeminęło z wiatrem.

"To nie jest k**** lis, to jest niedźwiedź. Dobra walka, na******** Cię, tylko te kolano" - powiedział na relacji pokonany freak fighter, dla którego była to już 13 porażka.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić