Ostre słowa Szpilki do potencjalnego rywala. "Wstyd i żenada"

37

Od dłuższego czasu sporo mówi się o ewentualnym pojedynku pomiędzy Arturem Szpilką a Łukaszem Różańskim. Jak na razie obaj w mocnych słowach wypowiadają się o sobie. "Szpila" przyznał, że to, co robi jego potencjalny rywal to "wstyd i żenada".

Ostre słowa Szpilki do potencjalnego rywala. "Wstyd i żenada"
Artur Szpilka (Photo by Bradley Collyer/PA Images via Getty Images)

O możliwym pojedynku Szpilka - Różański mówi się co najmniej od zeszłego roku. Drugi z nich powiedział w ubiegłym tygodniu, że ma nadzieję, że "Szpila" wreszcie "przestanie wymyślać i płakać".

Na odpowiedź ze strony Szpilki nie trzeba było długo czekać. Udzielił wywiadu portalowi ringpolska.pl, w którym wypowiada się w bardzo mocnych słowach.

A z kim on walczył? Tylko z Izu [Ugonohem - dop. MK], ale kto był w przygotowaniach Izu to wie, że to nie był już ten sam Izu, co wcześniej. Dla mnie nie mieć jaj to brać takich zawodników, jakich on bierze. Wstyd, to jest żenujące - powiedział Szpilka.
Z jakiej racji on ma dostać takie samo wynagrodzenie jak ja? Ja walczyłem z szeroką czołówką wagi ciężkiej na świecie, a on z kim? Nie będzie mi dyktował. Mówi o płaczu? Co on pier****? Walczy u siebie, u swojego promotora, co on ma wszystko ustalać - grzmiał pięściarz.
Zobacz także: SZPILKA 🥊 CHĘTNIE UTRĘ RÓŻAŃSKIEMU NOSA!

Ranking WBC. Artur Szpilka na wysokim miejscu

W środę portal WP SportoweFakty poinformował o aktualizacji rankingu federacji WBC. Artur Szpilka zajmuje w nim aktualnie 7. miejsce w swojej kategorii wagowej. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem jest Michał Cieślak, który w wadze junior ciężkiej zajmuje 3. pozycję.

Poinformowano także, że Szpilka rozpoczął obóz przygotowawczy przed kolejną walką. W grę wchodzi pojedynek z dwójką rywali. Ze wspomnianym wcześniej Łukaszem Różańskim bądź Sierhijem Radczenką.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: od chuderlaka do mięśniaka. Niesamowita metamorfoza Torresa!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić