LAK| 

PZPN nie zdał egzaminu po mundialu. Padły gorzkie słowa

8

Sporo działo się wokół PZPN i trenera Czesława Michniewicza po mundialu w Katarze. Na jaw co chwilę wypływały nowe informacje na temat tzw. "afery premiowej", którą miał obiecać premier Mateusz Morawiecki. Członek zarządu PZPN uważa, że centrala "dała plamy" w tym czasie.

PZPN nie zdał egzaminu po mundialu. Padły gorzkie słowa
Cezary Kulesza i Czeslaw Michniewicz (GETTY, SOPA Images)

Czesław Michniewicz, choć zrealizował wszystkie postawione przed nim cele sportowe, nie mógł liczyć na przedłużenie kontraktu. Był krytykowany za styl gry reprezentacji, jego relacje z drużyną były dalekie od dobrych.


Ostatecznie jednak o jego przyszłości zadecydował przede wszystkim udział w "aferze premiowej". Tę miał obiecać Mateusz Morawiecki. Ostatecznie do przekazania olbrzymiej kwoty nie doszło, ale niesmak pozostał.

W trudnych chwilach brakowało też reakcji ze strony PZPN. Nie było stosownych wypowiedzi czy komunikatów, które wyjaśniałaby obecną sytuację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Gorzkie słowa pod adresem PZPN

W PZPN wiedzą, że nie zdali egzaminu po mundialu w Katarze. Zdają sobie sprawę, że zabrakło odpowiedniej komunikacji. Radosław Michalski, członek zarządu PZPN, ujawnił w rozmowie z "Kanałem Sportowym", że będą zmiany na różnych płaszczyznach.

Trzeba uderzyć się w pierś i przyznać, że PZPN dał plamy w obszarze medialnym po turnieju w Katarze. Tu nie ma co owijać w bawełnę. Nie wyglądało to dobrze. Wszyscy się ukryli. Trener Michniewicz sam został na placu boju. Nie był wspierany przez nikogo. To było słabe - zaznaczył Michalski.
- Wiemy, że PZPN popełnił błędy i chcemy to zmienić. Jest już zmiana w social mediach. Jest mowa o rzeczniku prasowym, obecny jest jakby tylko od spraw reprezentacji. Komunikacja musi ulec poprawie. Prezes Kulesza zdaje sobie z tego sprawę - powiedział.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić