Robert Karaś podejrzany o doping. Jest reakcja Fame MMA

23

W niedzielny wieczór Robert Karaś poinformował, że w jego organizmie wykryto niedozwoloną substancję. Szybko na te wieści zareagowała organizacja Fame MMA.

Robert Karaś podejrzany o doping. Jest reakcja Fame MMA
Na zdjęciu: Robert Karaś (Instagram, Robert Karaś)

Pod koniec maja niemal cała sportowa Polska żyła wyczynem Roberta Karasia. Triathlonista nie tylko ukończył 10-krotnego Ironmana podczas zawodów Brazil Utra Tri rozgrywanych w Brazylii, ale też pobił rekord świata (na dystansie: 38 kilometrów pływania, 1800 kilometrów jazdy na rowerze i 422 kilometry biegu).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ma "młotek" w nodze! Tak strzela syn Zinedine'a Zidane'a

W niedzielny wieczór Karaś opublikował w swoich mediach społecznościowych szokujące oświadczenie.

Z ogromnym niedowierzaniem przyjąłem wiadomość od organizatora zawodów w Brazylii, że w moim organizmie wykryto śladowe ilości niedozwolonych substancji - przekazał na Instagramie.
Oświadczam, że nigdy nie stosowałem żadnej formy dopingu. Przed startem w Brazylii sam zabiegałem u organizatorów o zapewnienie badań antydopingowych, ponieważ tylko w ten sposób mój wynik mógł zostać oficjalnie uznany za rekord świata - dodał.

Jest reakcja Fame MMA

W przeszłości Robert Karaś próbował swoich sił we freak fightach. W lutym 2023 roku wszedł do klatki Fame MMA podczas 17. edycji gali, pokonując przez jednogłośną decyzję Filipa Marcinka. Triathlonista mógł liczyć na kolejne pojedynki w klatce.

Organizacja natychmiast, jeszcze w niedzielę, zabrała głos po tym, gdy Karaś wydał swoje oświadczenie.

Robert Karaś to jedną z najbardziej szczerych i bezpośrednich osób jakie poznaliśmy. CAŁE FAME STOI MUREM ZA TOBĄ ROBERT - czytamy na Twitterze.

A kiedy jeden z internautów podważył opinię organizacji, na jej koncie pojawił się jeszcze jeden wpis.

Gdybyś go znał, wiedziałbyś, że to jest gość bez żadnego filtra, bez masek. Nikogo nie udaje i mówi dokładnie jak jest. Prawda sama się obroni.

Zobacz wpis Fame MMA:

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić