Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
|

Stan zdrowia Marcina Najmana. Smutna prawda o celebrycie

98
Podziel się:

- Gdybym liczył na ZUS albo NFZ, to pierwszej operacji doczekałbym się może koło 70-tki - przyznał Marcin Najman. W wywiadzie dla ringpolska.pl pięściarz ujawnił, jak bardzo podupadł na zdrowiu przez 24 lata walk.

Stan zdrowia Marcina Najmana. Smutna prawda o celebrycie
Marcin Najman (Instagram)

W lutym Marcin Najman przegrał z Taxi Złotówą na własnej gali MMA VIP. Po tym wydarzeniu ogłosił, że kończy karierę profesjonalnego zawodnika. W sportach walki spędził aż 24 lata, a swoją przygodę rozpoczął od kickboxingu. Później walczył w boksie zawodowym i w MMA.

Okazuje się, że mimo ogłoszenia zakończenia kariery, częstochowian wciąż otrzymuje kolejne oferty walk. Sukcesywnie jednak odmawia i podkreśla, że priorytetem dla niego jest odbudowanie zdrowia po ponad 20 latach w zawodowym sporcie.

- Minęły 24 lata od kiedy zacząłem w kickboxingu. To odpowiedni czas, żeby powiedzieć sobie dość. Cóż z tego, że serce by chciało, jak moje ciało już nie daje rady. Jeśli nie podołałem Złotówie, to jaki to ma sens? - pyta retorycznie Marcin Najman w wywiadzie dla ringpolska.pl.
- Mogę sobie trenować dla siebie, ale nie wychodzić do walki. Nie mam do tego zdrowia. Czekają mnie operacje. W sporcie zostałem z kilkoma kontuzjami, być może jeszcze w maju czeka mnie operacja lewego barku. Prawy już jest zoperowany. Czeka mnie też operacja kolana, więc trochę mam przed sobą napraw - dodał.

Dziennikarz ringpolska.pl zapytał byłego pięściarza, czy naprawy jego zdrowia będą na NFZ o którym mówił kilka lat temu? Marcin Najman złapał się wtedy za głowę i odpowiedział: - Gdybym liczył na NFZ i ZUS, to może doczekałbym się pierwszej operacji koło 70-tki.

Chwilę później były pięściarz potwierdził także to, co mówił już w lutym. Gdyby na stole pojawiła się oferta za pół miliona złotych, to wróciłby do ringu. - Zoperowałbym się i przygotował najlepiej jak potrafię - zapewnił. Pojawienie się jednak takiej oferty jest bardzo mało realne.

Przypomnijmy, że obecnie trwają ostatnie przygotowania do czerwcowej gali MMA VIP 2, organizowanej przez Marcina Najmana. Będzie można ją zobaczyć w formie PPV.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(98)
Irsi
rok temu
Mózg może i mu zoperują ale rozumu nawet za 500 tysi to mu nie wstrzepią no chyba że chipsa(błąd czipa😛)
Xxx
rok temu
Medalik
Rychu
rok temu
Najman vs Rydzyk. To byłaby walka!!!
Macinek
rok temu
A jak tam hemoroidy, mastka, stulejka i przerost prostaty?
svggrrw
rok temu
Nigdy nie miał ciekawych walk , w większości był tylko wielkim aferzystą i dalej nim jest , nigdy nie podchodził do walk ze spokojem i sportowo tylko zawsze musiał swoje 5 groszy musiał wsadzać zamiast coś udowodnić w ringu , szanuje że tam kościoły bronił , ale mimo to ten człowiek jest psychicznie chory i raczej nie da się już jemu pomóc bo ma swój świat taki że on najlepiej się zna na sporcie i nawet o polityce co bardzo mnie rozsmieszyło że on w swojej karierze sportowej niczego nie dokonał tylko chwalił się ciągle jakimś pasem K1 gdzie wystawili mu gościa który walczył z nim o ten pas ale nigdy nie był on jakimś mistrzem xD praktycznie amator mozna powiedzieć zwykły chłop z ulicy by to nawet wygrał , dla mnie ten człowiek to porażka , gdyby nawet dziś władza była komunistyczna chociaż taka dziśjaj nie jest z pewnością by też bił by im brawa i nieobchodziłoby go to że ludzie cierpią .
Dobry
rok temu
Za pół bańki trenowanie odklepywania mu się marzy? Hehe
Magda
rok temu
Każdemu z nas życzę by wszyscy celebryci nie mieli dostępu do Internetu, jaki świat byłby piękniejszy od tych pijawek.
ufc
rok temu
Jak możecie nagłaśniać takiego cieniaka. A co z prawdziwymi fighterami? Ludzie jaki materiał do rozmów, to zwykły. błazen. Jaki kraj, takie tematy. Na zachodzie nikt by o nich nie wspomniał. Drodzy redaktorzy nie ośmieszajcie się. Jest tylu wspaniałych zawodników , a marnujecie czas na takich pozerów... Pozdrawiam środowisko prawdziwych charakternych zawodników.
fds
rok temu
jakich walk, podkladanie sie nazywacie walkami?! poza tym kogo to interesuje
Krzysztof1978
rok temu
24 lata walk,dobre 🤣🤣🤣
nie mogę
rok temu
Częstochowian...skąd O2 bierze tych ludzi... ze żłobka???
Olo
rok temu
A co myślałeś brać dużą kasę za walki jak aktorzy płacić minimalny ZUS a teraz społeczeństwo ma płacić za twoje ubytki na zdrowiu . Takich naciagaczy to już mamy na wiejskiej i artystów
Tomek1975
rok temu
24 lata walki??? Chyba porażki! A tak na marginesie, obecna medycyna nie potrafi jeszcze przeszczepiać mózgów.
John Wayne
rok temu
Uszczerbek na zdrowiu to kara boża za znęcanie się nad przeciwnikami w ringu, za brutalność, bezwzględność i wykorzystywanie każdego błędu przeciwnika. Jeśli chcesz być uwielbiany przez tłumy musisz się liczyć z konsekwencjami. Nie ma jednak co żałować takiej wspaniałej kariery.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić