Mateusz Kozanecki| 

Szokujące sceny na gali MMA. Zawodnik rzucił się na sędziego

13

Do szokującego zdarzenia doszło podczas gali UAE Warriors 12 w Abu Zabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeden z zawodników, Ahmad Al Darmaki, niezadowolony z decyzji sędziego postanowił... zaatakować arbitra.

Szokujące sceny na gali MMA. Zawodnik rzucił się na sędziego
Ahmad Al Darmaki zaatakował sędziego (Twitter.com, @MMA_Jim)

W jednej z walk piątkowej gali Ahmad Al Darmaki mierzył się z Bogdanem Kirilenką. Zawodnik z Emiratów Arabskich był bliski zgarnięcia trzeciego zwycięstwa w zawodowej karierze.

Bogdan Kirilenko odklepał, a sędzia Marc Goddard zakończył tę nierówną walkę. To wyraźnie nie spodobało się Al Darmakiemu, który... odepchnął arbitra, a następnie doszło pomiędzy nimi do szarpaniny. Warto dodać, że Goddard to doświadczony arbiter, mający na swoim koncie sędziowanie walk w UFC.

Kiedy Al Darmaki już się uspokoił, zaczął świętować zwycięstwo. Jego radość okazała się przedwczesna, bowiem zawodnik z Emiratów został zdyskwalifikowany. Zamiast trzeciej wygranej zapisał na swoim koncie szóstą porażkę.

Całą sytuację w żartobliwy sposób skomentował na Twitterze dziennikarz Jim Edwards. "Wskazałbym w tej walce na Marca Goddarda" - napisał. Dodał także, że w żadnym wypadku nie należy tak traktować sędziego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To nie pierwsza tego typu sytuacja z udziałem Marca Goddarda. Jak informuje "The Sun", arbiter w 2017 roku starł się z Conorem McGregorem podczas gali Bellator. "Notorius" był niezadowolny z jego decyzji.

Zobacz także: MMA. Mateusz Borek opowiada o rozstaniu z KSW. "Przeżyliśmy razem 16 lat i 50 gal. Nie umiem nie być sentymentalny"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić