Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
|

Był wielką gwiazdą sportu. Miał 31 lat. Zmarł niedługo po aresztowaniu

4
Podziel się

- Nie odzyskam syna, ale chcę by osoby odpowiedzialne za jego śmierć poniosły karę - mówi, cytowana przez "Marca", mama Glenna Fostera. Były zawodnik NFL zmarł kilka dni po aresztowaniu.

Był wielką gwiazdą sportu. Miał 31 lat. Zmarł niedługo po aresztowaniu
Glenn Foster (Getty Images)

W miniony piątek Foster został zatrzymany przez policję za zdecydowane przekroczenie prędkości podczas jazdy samochodem. Przy ograniczeniu 70 km/h, 31-latek jechał aż 147 km/h. Do tego jechał niewłaściwym pasem i niewiele zabrakło, by uderzył w inne auta.

Miejscowa policja zdecydowała o aresztowaniu byłego sportowca za spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że Foster opierał się przy aresztowaniu i próbował uciec.

Według relacji hiszpańskiego dziennika "Marca", Foster cierpiał na chorobę afektywną dwubiegunową, objawiającą się m. in. stanami depresyjnymi i manią. Rodzice sportowca otrzymali zapewnienie, że pojedzie do szpitala na badania. Ostatecznie nie został jednak hospitalizowany.

Foster miał opuścić areszt za kaucją. W niedzielę, dwa dni po aresztowaniu, policja poinformowała jednak rodziców 31-latka o przedłużeniu aresztu po tym, jak były sportowiec miał napaść innego więźnia.

Dzień później Foster zmarł. Policja na razie nie komentuje, co dokładnie było przyczyną jego śmierci. Trwa wewnętrzne śledztwo. Sprawa jest bardzo tajemnicza.

- Nie odzyskam już syna, ale chcę by osoby odpowiedzialne za jego śmierć poniosły karę - podkreślił mama byłej gwiazdy NFL, cytowana przez "Marca".

Karierę w NFL Foster zakończył w 2016 roku. Wcześniej reprezentował barwy New Orleans Saints. Później pracował w branży nieruchomości.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Filmowiec
miesiąc temu
Film "wstrząs" Mówi dlaczego chłopak mógł mieć problem z depresja itp. Szkoda gościa *
Wee
miesiąc temu
31 lat, młody chłopina, mógł jeszcze pożyć
Dziadek
miesiąc temu
Więc jednak biją Murzynów a ja myślałem że to tylko komunistyczna propaganda
Hmmm
miesiąc temu
Wystarczyło zachowywać się jak normalny obywatel, a nie gwiazdę udawać.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić