"Uważaj". Boniek zakpił z Najmana. Jest odpowiedź

0

Marcin Najman 28 października znów wejdzie do oktagonu. Na Clout MMA 2 jego rywalem będzie Piotr "Lizak" Lizakowski. Głos w sprawie tej walki i ewentualnego zwycięstwa Najmana zabrał Zbigniew Boniek. I zrobił to w swoim stylu.

"Uważaj". Boniek zakpił z Najmana. Jest odpowiedź
Marcin Najman i Zbigniew Boniek (WP)

44-letni Marcin Najman z zawodowym sportem ma niewiele ostatnio wspólnego. Jest za to gwiazdą - a nawet samozwańczym cesarzem - freak fightów. Każda gala z jego udziałem to niemal pewny sukces finansowy. Dlatego władze Clout MMA zrobiły z Najmana jedną z najważniejszych postaci.

Były bokser 28 października stoczy kolejną walkę dla tej organizacji. Tym razem jego przeciwnikiem będzie znany z występów na kanale "Ebe Ebe" youtuber Piotr "Lizak" Lizakowski. Clout MMA reklamuje to starcie jako pojedynek Dawida z Goliatem.

Głos w sprawie tej walki zabrał Zbigniew Boniek, który odniósł się do szans Najmana na zwycięstwo w potyczce z "Lizakiem".

Pytasz mnie kolego Marcinie czy w październiku wygrasz na Clout MMA? Życzę Ci tego, ale uważaj na pierwsze 20 sekund, bo z tym jest problem -napisał Boniek

Najman jego wypowiedzi nie pozostawił bez odpowiedzi.

No to już jestem o walkę na Clout MMA 2 spokojny - odpowiedział.

Gala Clout MMA 2 odbędzie się 28 października w Orlen Arenie w Płocku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie
Autor: ŁWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić