Walczył we freak fightach. Teraz poszukuje pracy

4

Jakub Lasik ma za sobą trzy walki we freak fightach, a ostatni raz w oktagonie pojawił się przy okazji gali Prime MMA 8. Mimo to influencer ogłosił, że poszukuje pracy, by utrzymać rodzinę.

Walczył we freak fightach. Teraz poszukuje pracy
Na zdjęciu: Jakub Lasik (YouTube, MMA-bądź na bieżąco)

O influencerze Jakubie Lasiku jest głośno od kilku lat. Pod koniec 2022 roku okazało się, że ten wpadł w tarapaty finansowe z uwagi na to, że stracił podstawowe źródło dochodu. Z tego powodu postanowił wówczas założyć zbiórkę, by spłacić długi.

Lasik, który zyskał popularność za sprawą występów w paradokumentach takich jak "Szkoła" czy "Lombard. Życie pod zastaw", w pewnym momencie trafił nawet do freak fightów. W pierwszej kolejności walczył na gali Elite Fighters 1, a później dwukrotnie został zatrudniony przez organizację Prime MMA. Za każdym razem jednak przegrywał.

W ostatnim czasie influencer wystąpił na gali Prime MMA 8 i tam doznał kuriozalnej porażki. Sędzia po dwóch minutach przerwał jego walkę z Przemysławem "Kolarem" Kolarczykiem w formule bokserskiej, mimo że ten... miał do dyspozycji tylko jedną rękę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: tylko spójrz, kto skradł show podczas turnieju w Madrycie

Obecnie ponownie zrobiło się głośno o Lasiku w mediach społecznościowych. A wszystko za sprawą jego apelu, w którym postanowił ogłosić poszukiwania pracy. A mówimy o freak fighterze, który jeszcze niedawno zarobił za walkę dla organizacji Prime MMA.

"Zwracam się do wszystkich życzliwych ludzi, którzy chcieliby pomóc w znalezieniu pracy. W ostatnim czasie dużo się wydarzyło, a jestem człowiekiem, który na wszystkie rzeczy pracuje ciężko. I zwracam się do ludzi z Gdańska życzliwych, którzy chcieliby mi pomóc lub mogliby mnie zatrudnić. Zwracam się do ludzi życzliwych, nie do osób, którzy chcą mnie hejtować, ponieważ hejtu mam za dużo i moja psychika jest naruszona. Ja chce tylko mieć pracę i zarabiać pieniądze, by mieć dobrobyt dla rodziny i dla nienarodzonego dziecka" - napisał Lasik w relacji na Instagramie.
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić