Wszyscy pukali się w czoło. Szpilka przypomniał, co kiedyś wyprawiał

2

Artur Szpilka w przeszłości dopuścił się kilku głupich wybryków, które odbiły się dużym echem w Polsce. Na swoim Instastories przypomniał sytuację sprzed kilku lat, kiedy to zaczepiał dużego aligatora.

Wszyscy pukali się w czoło. Szpilka przypomniał, co kiedyś wyprawiał
Na dużym zdjęciu Artur Szpilka. Na małym moment, w którym zaczepia aligatora (Licencjodawca, Instagram Artur Szpilka, YouTube Ebe Ebe)

W ostatnich latach jesteśmy świadkami dużej metamorfozy Artura Szpilki. 35-letni zawodnik KSW wielokrotnie przyznawał, że dzięki wartościom chrześcijańskim zmienił swoje postrzeganie świata i zachowuje się dużo spokojniej niż w czasach burzliwej młodości.

Jeszcze kilka lat temu Polskę dość regularnie obiegały nagrania przedstawiające niebezpieczne wybryki Szpilki. O jednym z nich przypomniał na swoim Instastories. Były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie zamieścił nagranie, na którym ciągnął za ogon dużego aligatora.

Sytuacja miała miejsce podczas pobytu Szpilki w Stanach Zjednoczonych. Na jednym ze spacerów zauważył on znajdującego się na poboczu ścieżki gada. Szpilka złapał go za ogon i mimo próśb osoby nagrywającej jego poczynania, wyciągnął aligatora drogę. W pewnej chwili zwierzę obróciło łeb w stronę Polaka i groźnie kłapnęło zębami tuż przy jego nodze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: wyjątkowa impreza u Beckhamów. Wideo trafiło do sieci
Co człowiek kiedyś miał w głowie - skomentował nagranie Szpilka, dodając emotikony wskazujące na rozbawienie.

Szpilka kilka lat temu wyraźnie upodobał sobie drażnienie tych niebezpiecznych drapieżników. Tuż przed swoją walką o pas WBC w wadze ciężkiej z Deontay'em Wilderem ciągnął za ogon innego aligatora, zwracając się bezpośrednio do swojego rywala.

Wilder, ty będziesz następny - krzyczał Szpilka. Przypomnijmy, że ostatecznie Amerykanin znokautował go w 9. rundzie.

To jednak nie wszystko. Szpilka w przeszłości wskoczył też do przerębla i zanurkował pod grubą warstwą lodu, na długie sekundy znikając z oczu przerażonej tym zachowaniem narzeczonej. W 2019 roku szeroko komentowano też jego próbę wejścia na Śnieżkę, która zakończyła się interwencją GOPR-owców. Ratownicy musieli zwieźć na dół boksera i jego psa Pumbę. W serwisie YouTube powstały składanki przedstawiające jego wybryki, a jedną z najpopularniejszych jest ta zamieszczona na kanale Ebe Ebe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Artur Szpilka - WSZYSTKIE ODPAŁY
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić