Zaczął czytać w myślach Novaka Djokovicia. Serb szybko to przerwał

4

Specjaliści od "włamywania się" do ludzkiego umysłu lubią promować swoje umiejętności poprzez eksperymenty ze znanymi osobami. Novak Djoković przerwał to po jednej sztuczce.

Zaczął czytać w myślach Novaka Djokovicia. Serb szybko to przerwał
Novak Djoković spotkał się ze znanym mentalistą (Facebook, Facebook)

Tegoroczny sezon nie jest najbardziej intensywnym w karierze Serba. Novak Djoković został wykluczony z dwóch turniejów wielkoszlemowych - Australian Open i US Open - z powodu niezaszczepienia na koronawirusa. Z innych wydarzeń tenisowych wycofywał się sam z powodu urazów i spraw osobistych.

Najważniejszym wydarzeniem w sezonie Novaka Djokovicia było zwycięstwo w Wimbledonie. Przypomniał nim o wciąż ogromnych możliwościach. Po triumfie na londyńskich kortach trawiastych Serb korzystał z uroków wakacji. Bawił się między innymi w Czarnogórze.

Na kolejny mecz o stawkę Novaka Djokovicia trzeba było poczekać od finału Wimbledonu rozegranego 10 lipca aż do 29 września. Utytułowany sportowiec przystąpił do turnieju w Tel Awiwie - występ w tej imprezie obiecał kiedyś organizatorom. W Izraelu spotkał między innymi specjalistę od ludzkiego umysłu Liora Sucharda.

Djoković szybko powiedział "dość"

Lior Suchard dorwał Novaka Djokovicia w hotelu. Poznali się już oni w przeszłości, więc nie było to ich pierwsze spotkanie. W czasie oczekiwania na obiad mentalista poprosił sportowca o pomoc przy jednym z numerów.

Izraelczyk wybrał popularny eksperyment i poprosił serbskiego asa o wyobrażenie sobie jednej osoby z imieniem na literę "M". Novak Djoković wszedł w zabawę, ale szybko przekonał się, że przechytrzenie mentalisty jest zbyt trudnym zadaniem.

- Masz na myśli kogoś o imieniu Miomir - powiedział Lior Suchard, po czym Novak Djoković wybuchnął głośnym śmiechem i postanowił od razu przerwać czytanie w jego myślach. - O mój boże, to szaleństwo. Nie, to zdecydowanie wystarczy. Jak ty to robisz, człowieku? - odpowiedział podekscytowany tenisista.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić