| 

Znany siatkarz nie zostawił suchej nitki na Marcinie Najmanie. Ostre słowa

15

Marcin Najman skrytykował rolników za protesty. Na jego wypowiedź zareagował Marcin Możdżonek. Były siatkarz reprezentacji Polski nie przebierał w słowach. Pojawiło się przekleństwo.

Znany siatkarz nie zostawił suchej nitki na Marcinie Najmanie. Ostre słowa
Marcin Najman/Twitter

Marcin Najman jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie zabiera głos w sprawie gorących tematów w polskiej opinii publicznej. Zawodnik MMA znany jest np. ze swojego sceptycyzmu wobec pandemii koronawirusa. Niedawno ostro skrytykował także prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Tym razem Marcin Najman odniósł się do protestu rolników. W Warszawie wyrazili oni swój sprzeciw wobec tzw. piątki dla zwierząt. Jest to ustawa zakazująca m. in. hodowli zwierząt futerkowych i ograniczenie uboju rytualnego.

Rolnicy przyjechali się pultać do Warszawy, bo nie mogą się pogodzić z tym, że nie będą mogli już maltretować zwierząt. Prezesie Kaczyński, proszę się nie uginać pod presją. Jesteśmy cywilizowanym krajem, a tę manifestację rozgonić w piz*** - napisał na Twitterze Marcin Najmana.

Wpis zawodnika federacji MMA spotkał się z dużą krytyką. Internauci wypominali Marcinowi Najmanowi, że nie zna się na rolnictwie i tak naprawdę nie wie, jak wygląda obecna sytuacja rolników w Polsce. Na wpis 41-latka zareagował także Marcin Możdżonek.

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie na pozycji środkowego (aż 242 mecze w reprezentacji Polski) nie gryzł się w język.

To może jakaś walka 'Fame mma rolnik edition'? Wtedy byś im pokazał, gdzie raki zimują! Żartuję. Dostałbyś to co zawsze, czyli solidny wpi*** - napisał mistrz świata z 2014 roku.
Zobacz także: Nakaz zakrywania ust i nosa. Tak Polacy stosują się do obostrzeń
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić