Pacjenci na to czekali. Recepty i skierowania w smartfonie

12

Użytkownicy iPhone'ów mogą już instalować aplikację mojeIKP (moje Internetowe Konto Pacjenta). Za jakiś czas z tego oprogramowania skorzystają również osoby posiadające telefony z Androidem.

Pacjenci na to czekali. Recepty i skierowania w smartfonie
mojeIKP (App Store)

W poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał ważne wieści. Otóż można już pobierać aplikację mojeIKP (moje Internetowe Konto Pacjenta).

Od dziś w sklepie App Store dostępna jest aplikacja mobilna mojeIKP. Za chwilę w Google Play. Na razie erecepty i eskierowania. Zaloguj się do zdrowia - napisał na Twitterze szef resortu zdrowia.

Pod wpisem Adama Niedzielskiego pojawiło się sporo komentarzy. Jeden z internautów dopytuje, "co spowodowało przygotowanie osobnej aplikacji, zamiast dodania kolejnych funkcji do mObywatela?". Zauważa jednocześnie, że we wspomnianej przez niego aplikacji są już erecepty.

mojeIKP. Do czego służy?

Aplikacja mojeIKP przyda się pacjentom. Dzięki niej łatwiej będzie można wyszukać i przejrzeć historię swoich e-recept i e-skierowań.

Oprogramowanie pozwoli też na sprawdzenie terminu i miejsca wizyty na podstawie zarejestrowanego e-skierowania. Dzięki tej aplikacji będziemy mieć również dostęp do listy przypisanych leków i ich dawkowania.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić