Ten turysta postradał zmysły. Świadkowie patrzyli z przerażeniem [WIDEO]

171

Szokujące chwile w Beijing Wildlife Park (Pekin). Sieć obiega nagranie, na którym widać, jak totalnie bezmyślny turysta podchodzi do jedenastu tygrysów. To mogło zakończyć się tragicznie.

Ten turysta postradał zmysły. Świadkowie patrzyli z przerażeniem [WIDEO]
Mężczyzna podszedł do białych tygrysów (AsiaWire)

Do groźnego incydentu w pekińskim Beijing Wildlife Park doszło 23 października. Turysta znalazł się zaledwie kilka metrów od białych tygrysów, które przebywały na swoim wybiegu.

Mężczyzna pokonywał samochodem wyznaczony szlak. W pewnym momencie najwidoczniej uznał, że podziwianie zwierząt z daleka mu nie wystarcza. Wysiadł z pojazdu i zmierzył w kierunku tygrysów.

Na nagraniu widać, jak turysta kucał przed zwierzętami. Ewidentnie próbował je prowokować. W międzyczasie inne osoby prosiły go, by wrócił do auta.

Tygrysy chrząkały i zbierały się przed lekkomyślnym turystą. "The Sun" przytacza pojawiające się doniesienia wskazujące na to, że pracownicy zoo rzucali zwierzętom jedzenie, by w ten sposób odwrócić ich uwagę od mężczyzny. Świadkowie byli przerażeni. Tragedia mogła bowiem nastąpić w każdej chwili.

56-latek odpowie za swój wybryk

O wybryku tego turysty natychmiast zawiadomiona została policja. Mężczyzna trafił w ręce mundurowych. Ujawniono już jego dane - to 56-latek o imieniu Jiang.

Mówi się, że zoo jest dobrze zabezpieczone przed takimi wybrykami. Najwidoczniej jednak 56-latek wiedział, jak ominąć wszelkie przeszkody. Teraz zostanie ukarany. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić