Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Zaginął jeden z najbogatszych Niemców. Rodzina się nie poddaje i przeznacza "nieograniczone" środki na poszukiwania

126

Grupy poszukiwawcze będą do skutku starały się odnaleźć Karla-Erivana Hauba. Firma, której jest szefem, właśnie potwierdziła, że od kilku dni miliarder uznawany jest za zaginionego.

Zaginął jeden z najbogatszych Niemców. Rodzina się nie poddaje i przeznacza "nieograniczone" środki na poszukiwania
(PAP)

Mężczyzna zaginął podczas wypoczynku w szwajcarskich Alpach. Jedyne, co dotąd wiadomo to fakt, że w sobotę wyruszył wyciągiem na szczyt Mały Matterhorn, a później słuch po nim zaginął.

Mój brat jest bardzo doświadczonym narciarzem, więc niezależnie od tego, kiedy zaginął, nie tracimy nadziei na szybkie odnalezienie go w dobrym zdrowiu - powiedział Christian Haub.

Rodzina zaginionego zagwarantowała nam nielimitowane środki finansowe dla grup poszukiwawczych. Jednak w tak trudnych warunkach, jakie aktualnie panują, te pieniądze są bezużyteczne - skomentował Adriano Favre, szef lokalnego oddziału służb ratunkowych.

Karl-Erivan Haub wraz z bratem zarządza grupą Tengelman. Władanie w niej rodzeństwo przejęło po śmierci ojca, założyciela firmy, do której należą takie marki, jak OBI, KIK czy ogólnoeuropejska sieć dyskontów Plus. Rodzina w ostatnim rankingu Forbesa uplasowała się na 265. miejscu na świecie i na 20. wśród najbogatszych Niemców - informuje The Local.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Kurdej-Szatan chwali się wakacjami w marcu. "Albo Alpy na narty, albo ciepłe kraje!"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić