Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Sny o jedzeniu. Co oznaczają? Zobacz, bo diabeł tkwi w szczegółach

1

Nie od dziś wiadomo, że sny to często "myśli" naszej podświadomości. Gdy śnimy o jedzeniu i piciu, obfitym ucztowaniu, nie powinniśmy raczej mieć powodów do niepokoju. To w końcu same przyjemności. Ale uważaj - gdy śnią ci się one regularnie, najwyraźniej od dawna tłumisz swoje pragnienia.

Sny o jedzeniu. Co oznaczają? Zobacz, bo diabeł tkwi w szczegółach
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Sny o jedzeniu i piciu każdemu kojarzą się z czymś przyjemnym. Ewentualnie mogą być objawem tęsknoty za ukochanymi mielonymi, gdy chcemy zrzucić parę kilo przed latem.

Brutalna prawda o życiu

Ale sny niemal zawsze mają swoje drugie dno. Jeżeli podobne marzenia senne pojawiają się u nas regularnie, warto zacząć je analizować. Mogą bowiem oznaczać, że tłumimy w sobie nasze pragnienia.

Tak właśnie jest gdy śni nam się, że mamy nieumiarkowany apetyt i mnóstwo potraw. Nie jesteśmy usatysfakcjonowane z życia, jakie wiedziemy, ale jednocześnie boimy się rozpocząć nowy etap. Warto jednak postawić na zmiany. Decyzja o porzuceniu swoich największych marzeń była wielkim błędem, dlatego trzeba się przełamać i iść po swoje.

Gdy śnimy o jedzeniu, które jemy z umiarem, to znak, że w naszym życiu panuje harmonia. To dobry czas i miejsce. Ludzie, którzy nam towarzyszą, są tymi odpowiednimi. Możemy im bezgranicznie ufać.

Gdy śnią nam się resztki jedzenia, to z pewnością jest koszmar. Oznacza, że panicznie obawiamy się przyszłości i czujemy się bardzo niepewnie. Warto, tak jak w pierwszym przypadku, wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić swoje życie. Nabranie większej odwagi i pewne kroczenie przed siebie są tu niezwykle wskazane.

Jeśli śnimy o tym, że siedzimy nad pustym talerzem, podczas gdy inni się zajadają ze smakiem, za dużo od siebie wymagamy. Jesteśmy wobec siebie bardzo surowi i porównujemy się do innych. A to nigdy nie kończy się dobrze.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić