Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

3-letnia dziewczynka z Walii przetrwała 4 dni sama po śmierci matki

71
Podziel się

Brytyjska policja ujawniła właśnie informacje z prowadzonego śledztwa dotyczącego śmierci Aimee Louise Evans. Jej mała córka przeżyła dzięki swojej rezolutności.

3-letnia dziewczynka z Walii przetrwała 4 dni sama po śmierci matki
(Facebook.com)
bEKzhjtx

Zdałem sobie sprawę, że w domu jest także 3-letnia córka. Miała dobre samopoczucie, jednak wyglądała na zaniedbaną - powiedział detektyw Clive Morris z policji Południowej Walii.

Policjanci znaleźli dziewczynkę w domu ze zwłokami matki. 28-letnia kobieta popełniła samobójstwo. Funkcjonariusze weszli do lokalu 4 dni po śmierci Aimee Louise Evans z Port Talbot. Makabrycznego odkrycia dokonali w kwietniu, jednak dopiero teraz podali informacje w tej sprawie.

Dziewczynka przeżyła, bo znalazła chleb z masłem, którym się żywiła. Spędziła w domu blisko 100 godzin bez opieki - informuje "Daily Mail". Policjanci są przekonani, że dziecko byłoby w dużo gorszym stanie, gdyby samo nie zadbało o jedzenie. Być może dziewczynka nie przeżyłaby do momentu odnalezienia jej przez mundurowych.

bEKzhjtz

Babcia dziewczynki dobijała się do domu, ale odpowiadała jej cisza. Kobieta - zaniepokojona brakiem wiadomości od 28-latki - próbowała się do niej dodzwonić, a kiedy to nie skutkowało, pojechała do domu córki. Drzwi, za którymi była 3-latka, pozostawały jednak zamknięte. Jej brat przebywał w tym czasie u swojego ojca.

Pośmiertne badanie wykazało, że denatka była pod wpływem alkoholu. Nie była jednak pijana. Matka Aimee Louise Evans zapewnia, że jej córka świetnie się zajmowała swoimi dziećmi.

Były zawsze pod dobrą opieką. Zawsze były czyste, schludne i zadbane - powiedziała kobieta.

bEKzhjtF

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEKzhjua
KOMENTARZE
(71)
człowiek
3 lata temu
wariatka
człowiek
3 lata temu
tylko szkoda dziecka
ALCOHOLIC
3 lata temu
młoda no cóż ona mogła w życiu wypić
bEKzhjub
afr
3 lata temu
Ktos kto odbiera sobie zycie - widzi to jako jedyne wyjscie . Biedna mloda dziewczyna . Szkoda, ze nie pomyslala o dziecku.
Klara
3 lata temu
Ludzie tyle w Was nienawiści .Gdzie człowieczeństwo i współczucie.
Omia
3 lata temu
A nie po tyłku zawistna osobo żal czytać tych komentarzy ludzie są tacy zawistni
Onia
3 lata temu
Po oczach
Ja
3 lata temu
Pod wpływem alkoholu, ale nie pijana. Ha ha ha ha
Lol , znam sp...
3 lata temu
nie bylo to samobójstwo, ktos jej pomogl gardlo podciac :P
istina47
3 lata temu
Maslo i chleb, to dobrze, a jak z woda, bo 3 lata to nie 5 lat.
Gaga
3 lata temu
I dobrze jednej pijaczki mniej
Lex
3 lata temu
Oczywiście, sprawa najistotniejsza: denatka była pod wpływem alkoholu. Jakby to miało jakikolwiek znaczenie. Ukarać ją pośmiertnie pozbawiając praw rodzicielskich. O!
dsa
3 lata temu
Czyli prawdy się nie dowiesz bo NIE
bEKzhjtT
lolololololol...
3 lata temu
"Były zawsze pod dobrą opieką. Zawsze były czyste, schludne i zadbane - powiedziała kobieta." Wypowiedzi tego rodzaju to bezceremonialne umywanie rąk. Każdy samobójca wysyła sygnały ostrzegawcze... każdy z przyszłych denatów niemal do końca liczy na to, że ktoś dostrzeże jego rozpaczliwe położenie i poda mu rękę. Decyzji o zakończeniu swego życia nie podejmuje się pod wpływem chwili! Droga do targnięcia się na swoje życie jest naznaczona wieloletnim cierpieniem... potrzebny jest jedynie właściwy katalizator. Znałem dwóch samobójców i wiem, że można było im pomóc. Mieli rodziny... jednak wokół nich nie było nikogo kto pochyliłby się nad ich losem. W minionym roku odwiodłem od targnięcia się na życie jednego ze swych znajomych. Dziś ku mej zgrozie przechodzi proces rekrutacji do wojsk obrony terytorialnej... jednak żyje, chce żyć i tylko to się liczy:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić