REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
15.04.16 (19:06)

Bądź w sercu internetu!

Teraz możesz wiedzieć pierwszy, czym żyje sieć. Dzięki aplikacji mobilnej „o2 - serce internetu” będziesz miał zawsze dostęp do gorących newsów, social mediów, wciągających quizów i najciekawszych materiałów wideo.
o2

Wszystko w jednym miejscu. Poza najświeższymi informacjami, zdumiewającymi ciekawostkami i angażującą rozrywką, w aplikacji sprawdzisz pogodę i program telewizyjny. Skorzystasz również ze swojej poczty.

Pobierz aplikację w Google Play lub w App Store

REKLAMA

Zaimponuj znajomym. Będziesz wiedział pierwszy, czym żyje sieć. Z czego śmieją się użytkownicy social mediów. Co się czyta dziś na świecie, a jutro będzie w Polsce. Wszystko szybko, ciekawie, kalorycznie!

Najważniejsze informacje na każdy temat od teraz znajdują się w jednym miejscu. Piszą dla nas popularni polscy blogerzy, a swój codzienny program prowadzi znany youtuber Karol Paciorek. Sztab ludzi zbiera gify, memy i virale, które trzeba znać w towarzystwie. Publikujemy najlepsze rysunki i cytaty. Znajdziesz tutaj także recenzje komiksów i zwiastuny filmów. Polecamy koncerty, seriale i gry. A to wszystko dostępne dzięki jednemu kliknięciu w telefonie.

o2

Chcesz być na bieżąco, odpal naszą aplikację. Niczego więcej nie będziesz potrzebował, abyś wiedział wszystko, co najważniejsze.

To aplikacja, z której nie będziesz chciał wyjść!

Pobierz aplikację w Google Play lub w App Store

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij