aktualizacja 

Bądź w sercu internetu!

1

Teraz możesz wiedzieć pierwszy, czym żyje sieć. Dzięki aplikacji mobilnej „o2 - serce internetu” będziesz miał zawsze dostęp do gorących newsów, social mediów, wciągających quizów i najciekawszych materiałów wideo.

Bądź w sercu internetu!
(o2)

Wszystko w jednym miejscu. Poza najświeższymi informacjami, zdumiewającymi ciekawostkami i angażującą rozrywką, w aplikacji sprawdzisz pogodę i program telewizyjny. Skorzystasz również ze swojej poczty.

Pobierz aplikację w Google Play lub w App Store

Zaimponuj znajomym. Będziesz wiedział pierwszy, czym żyje sieć. Z czego śmieją się użytkownicy social mediów. Co się czyta dziś na świecie, a jutro będzie w Polsce. Wszystko szybko, ciekawie, kalorycznie!

Najważniejsze informacje na każdy temat od teraz znajdują się w jednym miejscu. Piszą dla nas popularni polscy blogerzy, a swój codzienny program prowadzi znany youtuber Karol Paciorek. Sztab ludzi zbiera gify, memy i virale, które trzeba znać w towarzystwie. Publikujemy najlepsze rysunki i cytaty. Znajdziesz tutaj także recenzje komiksów i zwiastuny filmów. Polecamy koncerty, seriale i gry. A to wszystko dostępne dzięki jednemu kliknięciu w telefonie.

Chcesz być na bieżąco, odpal naszą aplikację. Niczego więcej nie będziesz potrzebował, abyś wiedział wszystko, co najważniejsze.

To aplikacja, z której nie będziesz chciał wyjść!

Pobierz aplikację w Google Play lub w App Store

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić