Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

"Bomber" z Wrocławia przyznał się do winy

12
Podziel się:

Paweł S. usłyszał zarzut o charakterze terrorystycznym. 22-latek przyznał się do podłożenia bomby we wrocławskim autobusie linii 145. Nie wiadomo, dlaczego to zrobił.

"Bomber" z Wrocławia przyznał się do winy
(Policja, dolnoslaska.policja.gov.pl)

*"Bombera" policjanci zatrzymali na terenie Szprotawy (woj. lubuskie). * Prokuratura Krajowa we Wrocławiu postawiła mu zarzuty przestępstwa o charakterze terrorystycznym, usiłowania zabójstwa wielu osób przy użyciu materiałów wybuchowych i zarzut spowodowania zdarzenia, które zagrażało zdrowiu i życiu wiele osób - informuje TVN24.

*22-latek przyznał się do winy, ale nie chciał wyjaśniać, co nim kierowało. *Skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień.

Paweł S. jest studentem wydziału chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Nie wiadomo, czy planował kolejne ataki. Z informacji podawanych przez prokuraturę wynika, że w jego mieszkaniu nie znaleziono niebezpiecznych ładunków. Służby przygotowują wniosek o tymczasowe aresztowanie 22-latka.

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(12)
wrocławianin
7 lat temu
Na pewno był wyznawcą Kościoła ZaKODowanego.
gość2
7 lat temu
Zawsze się zastanawiam, dlaczego czterech uzbrojonych mięśniaków z policji pastwi się nad niedożywionym studenciakiem, jakimkolwiek przestępcą by on nie był. Pewnie tego ich uczą na kursach.
zigi
7 lat temu
Ustawę antyterrorystyczną PiS chce przepchnąć na siłę ale nie było powodów, a tu nagle zamachy jak na zamówienie! Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że to prowokacja Kamińskiego, Maciarewicza, Wielkiego Prokuratora i agenta Tomka! Nie takie prowokacje przeprowadzali w przeszłości!
alanis
7 lat temu
to polak, ale do newsa jest podklejony filmik o muzłumanskim ataku. Propaganda i nierzetelność poziom max!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trrf
7 lat temu
zamykac takich swirow,jak i tych z Kodow co ,zdrajcy robia,podjudzaja do przemocy,to powinno byc karalne
grf
7 lat temu
takich swirow,to powinno sie wieszac,na głównym rynku i robic pokazówke,a nie ja jeszcze na takich porabancow bede ciezko pracował,odwiesic kare smierci i wieszac,a nie narod bedzie jeszcze na takich porabancow pracował,koniec tego
h
7 lat temu
Haha. i co? Mysleliscie ze Jak uchodzcow nie przyjmiecie to jestescie bezpieczni! Dobrze wam tak. Sami sie rozpi.... .cie. Nie pomagacie potrzebujacym a katolicy niby jestescie a swoi was wykoncza.
GGG
7 lat temu
Jeżeli świat uważa cię za frajera z którym nikt się nie liczy i od którego nic nie zależy to idź na basen publiczny i zrób tam ku.... Zobaczysz, poruszysz tłumy. :) Ale nie wysadzaj frajerze ładunku wybuchowego w komunikacji publicznej. Za to powinieneś dostać czapę.
nick83
7 lat temu
Baran się naćpał i naoglądał się ostatnich wyczynów tych zj.....ów.Jeszcze w kraju nam tego brakuje.Zatem ku przestrodze-kamień do nogi i do rzeki,bo się będą ''plemić''.
wrc
7 lat temu
Zostanie oskarżony. Później wariatem. Później będzie wolny. No i w końcu będzie celebrytą .
GGG
7 lat temu
Z gratulacjami się na razie wstrzymam... No i mamy pierwszego za PIS-u rodzimego terrorystę (za PO był Brunon K. - pamiętacie?). Zobaczymy czy rzeczywiście jest sprawcą czy pierwszym lepszym podejrzanym zgarniętym przez służby. Jeżeli jest winny to powinien dostać maksimum co za to przewiduje polskie prawo. Tak dla przykładu dla ewentualnych naśladowców.
Pilot
7 lat temu
Ktos mu zaplacil z POlitykow zeby oPOzycja znalazla powod do wieszania psow na PIS, ale niestety nie poszlo....jak zwykle. Oni sa tacy beznadzieji w swojej niemocy .....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić