REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas12.04.19 (17:08)

Do szpitala trafiło 4-miesięczne dziecko. Rodzice podejrzani

4-miesięczny chłopczyk trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach z licznymi obrażeniami ciała. Podejrzewa się, że był maltretowany przez swoich rodziców.
Damian KLAMKA/East News / East News

Prokuratura wszczęła śledztwo. Według nieoficjalnych informacji, jakie uzyskał Dziennik Zachodni, dziecko przyjechało do szpitala z urazem. Miało go doznać niedawno, ale podczas przeprowadzonych badań okazało się, że chłopiec prawdopodobnie doznał w przeszłości wielu obrażeń.

W trakcie badań diagnostycznych lekarz nabrał podejrzeń, że dziecko mogło być wcześniej maltretowane. Powiadomiono policję. Chłopiec trafił na oddział chirurgii. Jest w stanie niezagrażającym życiu - poinformował Wojciech Gumułka, rzecznik GCZD w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

REKLAMA

Policja zatrzymała ojca i matkę dziecka. Rodzice są głównymi podejrzanymi. Na razie śledztwo jest na wstępnym etapie, a służby analizują wszystkie możliwe scenariusze. Dlatego też policja nie zamierza podawać szczegółów śledztwa i informuje jedynie, że nikomu nie zostały jeszcze zaprezentowane oficjalne zarzuty.

Zobacz też: Polacy zamordowani w lesie. Niemcy pokazali setki ich osobistych rzeczy

W tej chwili mogę powiedzieć tylko tyle, że prowadzimy czynności. Więcej będzie wiadomo w ciągu najbliższych godzin - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" prokurator Bogusław Mikusek z Prokuratury Rejonowej Katowice-Północ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij