Radosław Opas
|

Do szpitala trafiło 4-miesięczne dziecko. Rodzice podejrzani

22 reakcje
0
0
22
Podziel się

4-miesięczny chłopczyk trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach z licznymi obrażeniami ciała. Podejrzewa się, że był maltretowany przez swoich rodziców.

Do szpitala trafiło 4-miesięczne dziecko. Rodzice podejrzani
(East News, Damian KLAMKA/East News)

Prokuratura wszczęła śledztwo. Według nieoficjalnych informacji, jakie uzyskał Dziennik Zachodni, dziecko przyjechało do szpitala z urazem. Miało go doznać niedawno, ale podczas przeprowadzonych badań okazało się, że chłopiec prawdopodobnie doznał w przeszłości wielu obrażeń.

W trakcie badań diagnostycznych lekarz nabrał podejrzeń, że dziecko mogło być wcześniej maltretowane. Powiadomiono policję. Chłopiec trafił na oddział chirurgii. Jest w stanie niezagrażającym życiu - poinformował Wojciech Gumułka, rzecznik GCZD w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Policja zatrzymała ojca i matkę dziecka. Rodzice są głównymi podejrzanymi. Na razie śledztwo jest na wstępnym etapie, a służby analizują wszystkie możliwe scenariusze. Dlatego też policja nie zamierza podawać szczegółów śledztwa i informuje jedynie, że nikomu nie zostały jeszcze zaprezentowane oficjalne zarzuty.

W tej chwili mogę powiedzieć tylko tyle, że prowadzimy czynności. Więcej będzie wiadomo w ciągu najbliższych godzin - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" prokurator Bogusław Mikusek z Prokuratury Rejonowej Katowice-Północ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

22
0
0
KOMENTARZE
(22)
Xyz
10 miesięcy temu
"cudowni" rodzice i tak nie poniosą konsekwencji bo takie "cudowne" prawo mamy w Polsce że za kradzież batonika czy posiadania grama marihuany dostaniesz więcej niż za pobicie czy zabójstwo zwłaszcza dzieci!
hala
10 miesięcy temu
tacy zwyrodnialcy już nigdy nie powinni mieć dzieci-proszę
rew
10 miesięcy temu
Oto przyzwolenie władzy na przemoc zbiera żniwo. Już nie pierwszy raz
R.E.B.E
10 miesięcy temu
Takich przypadkow ,mamy duzo I bedziemy mieli !!! Kary sa smieszne , za wszystkie przewinienia !!! Morderstwa , zabicie na pasach , pobicia , rozboje , molestowanie , gwalty itp; Jeszcze dochodza kary po znajomosci ; czyli robcie co chcecie !!!
wmw
10 miesięcy temu
Rodzice - bandyci. Takie bestie powinny podlegać zaostrzonej karze !! Katując takie maleństwo, zdawali sobie sprawę że kolejne pobicie może być śmiertelne !! A może o to im chodziło.
Najnowsze komentarze (22)
Ewa Braun
9 miesięcy temu
To zasluługa ustawy antyaborcyjnej i braku swiadomosci antykoncepcyjnej, bi przy gozbie przelusnienia Ziemi, w Polsce "kzdy lemnik na wage zlota"
bacia Wicia...
10 miesięcy temu
takich bandyckich rodzin jest więcej , władze nie pytajcie o nic !!! bo dzieci cierpia tylko do paki z takimi rodzicami bo to nie rodzice to bandziory !!!
Tata
10 miesięcy temu
Być rodzicem to ciężka i odpowiedzialna praca. Zostałem ojcem późno. Pierwsze dziecko przed 40tką a drugie po. Z Żoną staramy się jak najbardziej potrafimy. Nie mamy wsparcia dziadków czy innych członków rodziny. Jesteśmy sami i radzimy sobie ze wszystkim. Nie pijemy i nie palimy. Życie nasze jest dla naszych dzieci. Nie liczą się znajomi czy inne skłonności zaniedbywania dzieci. Wszystko robimy wzorowo dla dobra dzieci. Serce pęka jak czytamy o takich rodzicach co malutkie dziecko pobili. Bardzo nam przykro.
nowoczesny i ...
10 miesięcy temu
Na pewno księża! Oboje!
agata
10 miesięcy temu
Jak władze polskie pod przymusem kary więzienia, karzą rodzić wszystkim, nikomu niepotrzebne dzieci a same nie sprawują należytej i faktycznej opieki społecznej a jednocześnie nie uczą ludzi o antykoncepcji, to taki mamy finał, że dzieciaczki są okaleczane, mordowane , wykorzystywane seksualnie! Takich mamy "geniuszy" politycznych w Polsce! Szkoda ,że żaden decydent nie pomyślał, wprowadzając takie okrutne prawo o niewyobrażalnym cierpieniu tych maleńkich istot, które nikomu nic nie zawiniły a tak bestialsko są traktowane przez swoich własnych "rodziców" zaraz po urodzeniu!!! Ktoś kto nie chce dziecka zawsze się go pozbędzie!!!
K.
10 miesięcy temu
Tak bywa, gdy pińcet plus płacze zamiast leżeć cicho i przynosić bezrobotnym rodzicom dochód.
Jasio
10 miesięcy temu
Kara smierci i byloby z glowy
Iza
10 miesięcy temu
Zaprezentowane zarzuty? Przedstawione, postawione.
śmiecie
10 miesięcy temu
Nie składować, utylizować.
miro
10 miesięcy temu
no dziecko jest potrzebne do 500 plus,za znecanie sie nad taka kruszynką powinny byc straszne kary
Zenko
10 miesięcy temu
Rodzicie to pewnie rokroczni żebracy WOŚP
bea-szwajc
10 miesięcy temu
po kolejnej tego typu smutnej informacjii jestem stanowczo za: Tak dla ABORCJI.
DOBRA RADA
10 miesięcy temu
Zabic tych tzw rodzicow...dziecko oddac do adopcji!
bea-szwajc
10 miesięcy temu
Po tym i
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić