REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Patryk Kowalski04.09.19 (22:39)

Dziecko było w walizce. Kobieta zatrzymana na lotnisku

Dziecko miało być przemycone w walizce. Kontrola na lotnisku zapobiegła wywiezieniu noworodka. Kobieta, w której bagażu odkryto dziecko, trafiła z lotniska prosto do aresztu. Władze na Filipinach zatrzymały Amerykankę mającą zamiar odlecieć do USA.
Urząd imigracyjny Filipin

Amerykankę nakryli pracownicy lotniska. 43-letnia Jennifer Talbot do USA planowała wylecieć z międzynarodowego portu lotniczego w Manili. Uwagę strażników na lotnisku zwróciła jej ponadwymiarowa walizka, w której znajdowało się dziecko.

Kobieta nie zgłosiła obecności dziecka. Według filipińskich służb, Amerykanka nie poinformowała filipińskich władz o chęci przewiezienia noworodka. Nie zostały też znalezione żadne dokumenty potwierdzające jakiekolwiek dane dziecka, bądź prawo kobiety do opieki nad nim.

REKLAMA

Nie miała ze sobą żadnych dokumentów podróżniczych dla noworodka - powiedział Melvin Mabulac, zastępca rzecznika Biura Imigracji.

Zobacz też: Pasażer nagrał groźną scenę

Amerykanka trafiła z lotniska do aresztu. Kobieta zostanie tam przesłuchana przez pracowników Krajowego Biura Śledczego, którzy zbadają sprawę m.in. pod kątem handlu ludźmi. Jak twierdzi filipiński oddział CNN, znalezione dziecko może mieć zaledwie sześć dni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij