o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Gdańsk. 85-latek czekał 10 godzin na żonę

334
Podziel się

Straż miejska z Gdańska odebrała nietypowe zgłoszenie. Przy ulicy Dmowskiego starszy mężczyzna prawie 10 godzin siedział na ławce przed gabinetem stomatologicznym. Strażnikom wyznał, że czeka na żonę.

Gdańsk. 85-latek czekał 10 godzin na żonę
(Straż Miejska w Gdańsku)
bDeVihcR

Mieszkaniec Gdańska martwił się o los zziębniętego seniora. Około godziny 17:30 na numer gdańskiej straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie o zagubionym staruszku. Mężczyzna poinformował, że przy ulicy Dmowskiego starszy pan od prawie dziesięciu godzin siedzi na ławce przed gabinetem stomatologicznym.

Według zgłaszającego wyglądał na zagubionego i wychłodzonego. Na miejsce udali się funkcjonariusze z Referatu III. Od razu zauważyli zziębniętego starszego pana - relacjonują strażnicy miejscy.

Mężczyzna powiedział mundurowym, że czeka na żonę. Kobieta miała być w gabinecie stomatologicznym. 85-latek martwił się, że wizyta żony się przedłuża, a on już zgłodniał. W gabinecie strażnicy usłyszeli, że pacjentka wyszła wiele godzin wcześniej. Staruszek skarżył się na ból w nogach, dlatego strażnicy wezwali karetkę pogotowia.

bDeVihcT

Zobacz też: Odkryli tajemnicę Nilu. Aż do dzisiaj naukowcy się mylili

Lekarz stwierdził, że mężczyźnie nic nie zagraża. Nie widział też potrzeby jego hospitalizacji. O zaistniałej sytuacji chcieliśmy powiadomić rodzinę seniora. Niestety nie miał do nich żadnego kontaktu – powiedział starszy inspektor Piotr Milewski.

Zmartwiona żona seniora w tym czasie zgłosiła się na policję. Strażnicy odwieźli 85-latka do domu, ale nikogo nie zastali pod wskazanym przez niego adresem. Na szczęście zagubiony senior miał przy sobie klucze. W tym samym czasie żona odnalazła się na komisariacie policji. Przyszła zgłosić zaginięcie 85-latka.

bDeVihcZ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDeVihdu
KOMENTARZE
(334)
grubybmw
11 miesięcy temu
Bidusie... Jaka ta starość potrafi być wredna... "NAGRODA" za przyzwoite życie...
Arek
11 miesięcy temu
czytajcie i uczcie sie jaka jest miłosc bo dzisiaj tylko sex , egoizm i próznosć
Air
11 miesięcy temu
"... Żona odnalazła się na komisariacie "
bDeVihdv
Fans
11 miesięcy temu
Społeczeństwo ocenia się po stosunku do ludzi starszych i schorowanych w Polsce traktuje się ich jak bezużyteczne osoby które wyeksploatowano za życia i czeka się na ich śmierć żeby nie były kosztem dla społeczeństwa ,na siłę uczy się tolerancji dla mniejszości gdzie nie ma jej nigdzie na świecie a nie uczy się szacunku dla ludzi starszych ,schorowanych i niepełnosprawnych
Jurek
11 miesięcy temu
Dużo zdrowia im życzę Teraz to żona czy mąż nie czekają 5 minut tylko idą na bok bo nie są szczęśliwi w związku, miłość skończyła się wypaliła Dlaczego to obecne durne społeczeństwo nie rozumie ze po 15-20 latach małżeństwa miłość to tylko drobna rzecz w związku bo wtedy liczy się zaufanie przywiązanie odpowiedzialność przyrzeczenie wspólnie rozwiązywane codzienne problemu Dzieci a także ta starość wspólna Która nadchodzi
Najnowsze komentarze (334)
leon
11 miesięcy temu
Wszyscy go widzieli pod gabinetem, oprócz żony, która go nie zauważyła.
olo
11 miesięcy temu
Zdrowia dla Pana i pańskiej Żonki.Nie wiem czy My kiedykolwiek doświadczymy takiej MIŁOŚCI
🌚🌚🌚
11 miesięcy temu
Ona zapomniała, że on czeka, a on, ile siedzi na ławce.... Starość jest okrutna
stara
11 miesięcy temu
i jak dożyjemy to prawie wszyscy tacy będziemy
syla
11 miesięcy temu
Biedny staruszek tez w zeszłym roku takiego znalazłąm z mamą pod szpitalem siedział okazało sieze jego zona zmarła 3 miesiace temu w tym szpitalu a dziadzinka przychodził i siedział pod tym szpitalem deszcz nie deszcz.
Adam
11 miesięcy temu
Dziadek i babcia nie mieli telefonów? Siedział i czekał na ławce 10 godzin i co nie widział jak wyszła? Tak samo ona, wyszła i nie widziała męża siedzącego naławce? Chyba oboje mają demencję hehe. PS. Ciekawe, że dziadek nie miał potrzeby przez 10 godzin? No chyba, że właśnie wtedy się minęli...
Marek
11 miesięcy temu
Ale afera, koniecznie trzeba było napusac artykul na całą Polske.
Dementia
11 miesięcy temu
Alzheimer.
bDeVihdn
Brawo ciemnog...
11 miesięcy temu
To po co glosowal na prawice???? BOZIA pokarala tępotą umyslowa
Pestus
11 miesięcy temu
I to jest właśnie prawdziwa miłość. Uczcie się młodzi.
JMJ
11 miesięcy temu
Brawa dla człowieka, który się zainteresował dziadkiem. W dzisiejszych czasach to rzadkość.
dzwon
11 miesięcy temu
Sprytnie to sobie wykombinowała. Tylko nie przypuszczała że ktoś się nim zaopiekuje i z planu nici ...
termos
11 miesięcy temu
A gdzie był jak żonka wyszła z gabinetu? Wyrwał na lachony pewnie, stara kątem oka przyczaiła i olała go idąc do domu. Ostatecznie ruszyło ją sumienie i poszła zgłosić.
olo
11 miesięcy temu
to jest bardzo wzruszające... dobrze, że tak się skończyło
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić