Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Adam Dudkiewicz
|
aktualizacja

Kim wyznaczył cel. Powiedział, gdzie uderzą jego pociski

60
Podziel się

Na łamach komunistycznego organu prasowego - "Radong Sinmun", pojawiło się wyraźne ostrzeżenie. Jeśli USA nie zlikwidują swojej bazy w Korei Południowej, reżim nie zawaha się zaatakować.

Kim wyznaczył cel. Powiedział, gdzie uderzą jego pociski
(Department of Defense)
bETFqrSJ

Ich grzeszną intencją jest rozpętanie wojny, za wszelką cenę. Chcą zmarginalizować armię Korei Południowej, uczynić z naszych żołnierzy mięso armatnie. Tak chcą rozniecić konflikt między nami - pisze gazeta.

Opublikowano także groźbę pod adresem USA. Jeśli Stany Zjednoczone nie usuną swojej wojskowej bazy z Korei Południowej, to reżim Kima tam pośle swoje rakiety. Okazuje się, że nie są to tylko słowa na papierze.

Wywiad amerykański wykrył podejrzaną aktywność w okolicach wyrzutni rakietowych. To może świadczyć o tym, że dyktator faktycznie planuje uderzyć w amerykańską placówkę wojskową. To tam stacjonują amerykańskie siły, odpowiedzialne za kontratak, w przypadku agresji reżimu. Taki akt agresji pociągnąłby za sobą niewyobrażalne konsekwencje.

bETFqrSL

Stany liczą, że są nie do ruszenia. Wybudowali sobie bazę blisko granicy i myślą, że nic z tym nie zrobimy. Ta baza może posłużyć do przerzucenia żołnierzy na teren naszego kraju - czytamy dalej.

Zobacz także: Zobacz także: Kolejna próba rakietowa Korei Północnej

*Korea Północna grozi też wojną atomową. * Po ćwiczeniach wojskowych połączonych sił amerykańskich i południowokoreańskich, reżim wydał oświadczenie - jeśli USA dalej będą aktywne w tym regionie, ściągną na siebie atak nuklearny.

bETFqrSR

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETFqrTm
KOMENTARZE
(60)
Jan III
4 lata temu
trzeba kima szybko pożegnać
Dzon
4 lata temu
Kim niezaczyna w niedziele w poniedzialek zacznie wojne o 10 tej rano pojdzie na calosc
waagh
4 lata temu
heheheh smieszni sa się na placki nadaja
bETFqrTn
dowci
4 lata temu
Nie zawaha się ? Pieprzy głupoty, waha się, bo jak by się nie wahał to by już dawno zaatakował. A jak by zaatakował to by się już nigdy się nie wahał więc woli się wahać a jest gruby jak beka to siły fizyczne grawitacji pomagają mu się wahać no i tak se wisi i się waha a Koreańczycy żyją w piekle przez takiego bandziora i świat na to patrzy.
Go to hell 66...
4 lata temu
Amerykańcy odpalą rakietkę do Koreańców Południowych, zgonią na Północniaków i tak o to rozpęta się III WŚ na rakietki :D A ludziki będą wyparowywać. :D
Łał
4 lata temu
KIM JEST KIM
Arro
4 lata temu
Już dawno powinni skończyć z tym pączkiem, szkoda ludzi.
ass
4 lata temu
Małe pieski najgłośniej szczekają...małe tłuste wieprze najgłośniej kwiczą... Tłusty Kimek nie odważy się nic zrobić.
Rudolf czertu...
4 lata temu
Ieee tam pieeprzycie hipolicie
Zbyszek
4 lata temu
Yankesi powinni siedzieć u siebie i bronić swoich granic a nie dzielić Narody.
Cia
4 lata temu
Ze napisane ze groza nie znaczy ze groza
Nowy
4 lata temu
To już ostatnie podrygi tego państwa totalitarnego.
jacko
4 lata temu
Kim wyceluj na ten bajzel w polsce moze zrobil bys pozadek
bETFqrTf
sad
4 lata temu
Nawet Chinom i Rosji nie w smak wojna atomowa.Dlatego jak kim odpali swoją rakietkę, może liczyć, że nie tylko USA zainterweniuje. Wojna atomowa przy własnej granicy nie jest mile widziana przez żaden kraj. Do tego USA już dysponuje prototypami broni laserowej do zestrzeliwania rakiet oraz prototypami dział elektromagnetycznych, więc te jego pociski, mogą nawet nie opuścić granic jego państwa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić