o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Ksiądz, który spoliczkował dziecko w kościele ukarany. Jest finał głośnej sprawy

130
Podziel się

Podczas chrztu francuski ksiądz spoliczkował dziecko, a później zaczął je podduszać. 89-letni kapłan, choć nie widział w swoim zachowaniu nic złego, został ukarany.

Ksiądz, który spoliczkował dziecko w kościele ukarany. Jest finał głośnej sprawy
(Youtube.com)
bESBLuDF

Jacques Lacroix został przez biskupa zmuszony do odejścia na emeryturę. Sprawa pewnie rozeszłaby się po kościach, gdyby nie fakt, że nagranie obejrzały miliony ludzi na całym świecie.

Ksiądz Lacroix jest zawieszony w udzielaniu ślubów i chrztów, ale ma prawo odprawiać msze. W tej sytuacji duchowny stracił zimną krew, głównie ze względu na przemęczenie i wiek, a także zapomniał, że chrzest powinien być radosnym wydarzeniem - skomentował biskup Meaux, Jean-Yves Nahmias.

bESBLuDH

Po tym, jak o filmie zrobiło się głośno, komentarza udzielił też sam zainteresowany. We francuskiej stacji radiowej France Info ksiądz stwierdził, że chciał jedynie uspokoić płaczące dziecko. Twierdzi, że działał w dobrej wierze.

To był mój ostatni chrzest, wszystkiego przychodzi kiedyś koniec - dodał na koniec.

Podczas ceremonii chrztu dziecko wpadło w histerię. Nagranie błyskawicznie zyskało popularność pokazując, jak kapłan próbuje uspokoić dziecko... dusząc je i szarpiąc. Później jest tylko gorzej. Ksiądz nie wytrzymuje i policzkuje dziecko na oczach oniemiałych rodziców.

Zobacz także: Zobacz także: Ksiądz Wojciech G. przyznał się do winy:
bESBLuDN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.**

bESBLuEi
KOMENTARZE
(130)
Ksionc
3 lata temu
Dobrze zrobił
ewa
3 lata temu
To jest "elyta", ale w tym czarnym wydaniu. Uczciwych i mądrych sędziów niewielu. Jak oni ich uczą na tych studiach ???? Gdzie ich etyka zawodowa ????? Sama znam sędzinę, która była prostytutką a potem skończyła studia i jest sędziną. Robią z nami co chcą .
gość
3 lata temu
Duchowna suknia nie chroni. Jeśli dokonał przestępstwa powinien odpowiadać jak każdy obywatel. Chociaż w sądy nie wierzę,widziałem tyle obłudy i pychy sędziowskiej, że dla mnie często są to chore i toksyczne osoby. Na studiach największe opoje też były na prawie. A adwokaci uczą klientów jak kłamać, aby wygrać sprawę. To jest prawo i sprawiedliwość ? Jedna wielka hańba !!!!!
bESBLuEj
aaaaa
3 lata temu
to u nich nie ma wieku emerytalnego? 89 lat to już nie powinien nic robić w kościele...ew. sprzątać
Małgorzata
3 lata temu
Pedofil pieprzony.
www.
3 lata temu
Po co ludzie niosa swoje dzieci do jakiegos tam chrztu i narażaja je na niebezpieczenstwo obcowania z wariatami i zboczencami , dziecko dorosnie to samo zdecyduje czy chce należeć do grona wielbicieli bajek , czy bedzie czlowiekiem wolnym i rozumnym a wielebny powinien zostac ukarany i obicie twarzy to stanowczo za malo.
babcia
3 lata temu
Redaktor twierdzi, ze dziecko wpadło w histerię . Oby wszystkie dzieci były daleko od pana.
Zbyszek
3 lata temu
Ukarać rodziców za niedopilnowanie swojej pociechy za oddanie dziecka w złe ręce.
Popeye
3 lata temu
Zrobiłbym mu to samo tylko 100x mocniej
Mmm
3 lata temu
Żenujące.. powinien dostać po pysku od rodziców i pała przez plery - stary bezduszny pryk
Zszokowany
3 lata temu
Najbardziej winni rodzice, stali i się głupkowato przyglądali, zamiast zabrać dziecko i przywalić dziadowi z półobrotu. Ojciec powinien dostać nagrodę Darwina.
Michal Kupiec
3 lata temu
głownie dlatego to zrobił ze go diabel opętał... ten ksiadz idzie do piekła niedlugo to widac po jego twarzy... Przyjzyjcie sie twarzom ludzi przed smiercią a bedziecie wiedzieli trafia po śmierci
otćja
3 lata temu
89-letni kapłan ???? W Polsce księża odchodzą na emeryturę w wieku 75lat, we Francji widać brak jest księży i chyba robią tam do setki? Nic dziwnego że duchowny nie miał cierpliwości - normalnie powinien już być w stanie spoczynku.
bESBLuEb
totu
3 lata temu
nie osądzaj, nie będziesz sądzony
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić