o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Olga Wilk
|

Lekarz zaczął reanimować ofiarę. Zemdlał, gdy zobaczył, kim jest

204
Podziel się

Lekarz, który zaczął reanimację kobiety zastrzelonej podczas ataku na kalifornijską synagogę, zemdlał, gdy zdał sobie sprawę, że usiłuje uratować życie własnej żony.

Lekarz zaczął reanimować ofiarę. Zemdlał, gdy zobaczył, kim jest
(Facebook.com)
bDYQIcVx

60-letnia Lori Gilbert-Kaye wkrótce zmarła. W sobotniej strzelaninie ranne zostały jeszcze trzy osoby. Ogień do modlących się w chasydzkiej synagodze Chabad-Lubawicz w Poway otworzył 19-letni John T. Earnest.

Jedyna ofiara śmiertelna strzelaniny to jednocześnie bohaterka. Kobieta własnym ciałem osłoniła przed kulami rabina Yisroela Godlsteina, najprawdopodobniej ratując mu życie. Mężczyzna został ranny w dłoń - donosi "Fox News".

Mąż Gilbert-Kaye, lekarz, znajdował się w tym samym budynku. Po strzelaninie natychmiast pospieszył na pomoc rannym. Zaczął od kobiety, która doznała najgroźniejszych obrażeń. Gdy jednak zdał sobie sprawę, że reanimuje żonę, zemdlał. 60-latka zmarła później w szpitalu.

bDYQIcVz
Zobacz także: Oglądaj też: Po zamachach na kościoły

Bóg celowo wybrał ją, taką niezwykłą osobę, by odeszła. Chciał w ten sposób coś nam przekazać. Zabrał ją do siebie dla wyższych celów - by uzmysłowić nam potrzebę walki z antysemityzmem - powiedziała dr Roneet Lev w rozmowie z lokalnymi mediami.

Sprawca został zatrzymany. W opublikowanym w sieci oświadczeniu, którego autorem jesto soba podająca się za Earnesta, czytamy, że 19-latek zainspirowała sie masową strzelaniną w Nowej Zelandii. W krwawym ataku na meczet zginęło 50 osób.

bDYQIcVF

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYQIcWa
KOMENTARZE
(204)
aha aha
2 lata temu
Dziwne bo z tego co kojarzę ten naród ceni wlsne życie podda wszystko , ale może się mylę - w czasie wojny każdego tylko nie jego
juda
2 lata temu
Wartościowe artykuły znikaja po paru godzinach. Ten wisi i wisi żeby czasem nikt nie przeoczył tej wielkiej tragedii tego wspaniałego szlachetnego bezinteresownego narodu
ZX
2 lata temu
W Izraelu na Zachodnim Brzegu i Strefie Gazy wojska izraelskie zabijają tyle każdego dnia i nikt o tym nie pisze.
bDYQIcWb
Podkarpatczyk
2 lata temu
Antysemityzm to zjawsko prowokowane przez żydów. Polecam wykłady dr Kurek.
Fxoycoyu
2 lata temu
Ginie jedana żydówka i wielkie lamenty. Zabijają parę setek katolików nawet nikt o tum mie wie.
der
2 lata temu
jaki Bóg ja zabral z synagogi?
Psycholog
2 lata temu
Media odpowiedzialne są za część zamachów rozpowszechniajac wiadomości. To prosta wiedza psychologiczną. Szkoda, że mało piszą o pozytywnych wydarzeniacj , odkryciach i tp. , zeby ludzi inspirowali sie i rozwojali.
buda+pest
2 lata temu
Antysemityzm to jest niejedzenie karpia po żydowsku
Milena
2 lata temu
Swędzi cie broda ? To co za głupoty wylądujesz o klepkach na muchy
huh
2 lata temu
szkoda ludzi , nie zydow. to sa szkodniki swiata! szkoda kobiety ….glupia byla
Kris7712
2 lata temu
I to tłumaczenie o jakimś gościu co siedzi sobie na górze i wybiera kto ma zginąć i posłużyć mu do wyższych celów. To dopiero obłęd. To byłby chyba największy hipokryta pod słońcem. Skazywać ludzi na cierpienie poprzez zabieranie im najbliższych. Ten kto kiedyś wymyślił boga/ów powinien zostać uhonorowany jakąś specjalną nagrodą.
Ji
2 lata temu
Co za bzdury. Ciało dla kuli nie jest żadną przeszkodą
Jj
2 lata temu
Kula przechodzi przez ściany, wyrzucona z dobrego automatu przez cały samochód, ale tak - ciało tej bohaterki niewatpliwie sprawiło, że rabin został ranny tylko w dłoń
bDYQIcVT
Wende
2 lata temu
Obojętnie kto ginie, ale nie daje zgody na zabijanie w synagogach, kościołach, meczetach. To są miejsca modlitwy i wszyscy powinni czuć się tam bezpieczni. Najbardziej w świecie prześladowani są chrześcijanie!!!!. Wszystkie organizacje powinny nagłośnić o makabrycznych morderstwach na chrześcijan.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić