Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Lubelskie. Chciał tylko zrobić herbatę, ale spowodował pożar

8
Podziel się

Pożar, który wybuchł w Łęcznej na terenie gminy Puchaczów, spowodował straty w wysokości 80 tys. złotych. Ogień strawił przybudówkę, w której znajdowały się zwierzęta dom oraz szopę. Policja bada dokładne okoliczności zdarzenia.

Lubelskie. Chciał tylko zrobić herbatę, ale spowodował pożar
(Policja, policja lubelska)
bEUMpXCd

Wczoraj, około godziny 14:00 policja z komendy w Łęcznej otrzymała zgłoszenie o pożarze na terenie gminy Puchaczów. O wszystkim poinformowała kobieta, które przejeżdżała pobliską drogą krajową i zauważyła słupy ciemnego dymu.

Oprócz zawiadomienia służb ratunkowych, kobieta pojechała w miejsce pożaru. Wyprowadziła z płonącego domu mężczyznę, który próbował samodzielnie gasić płomienie.

Na miejsce natychmiast przyjechała straż pożarna, która ugasiła ogień. Spaleniu uległo wnętrze domu, szopa oraz przybudówka, która pełniła funkcję obory. W środku znajdowały się zwierzęta, ale nic im się nie stało.

bEUMpXCf

Pożar został spowodowany przez 53-latka, który mieszkał w tym domu. Z ustaleń policji wynikło, że mężczyzna chciał tylko zagotować wodę na herbatę. Odkręcił butlę z gazem, włączył kuchenkę i wyszedł z domu. Wtedy wybuchł pożar. Mężczyzna próbował sam ugasić płomienie.

Funkcjonariusze ustalają jeszcze dokładne okoliczności pożaru. Właścicielka posesji oszacowała straty na blisko 80 tysięcy złotych.

Zobacz także: Zobacz także: Wyspa w ogniu. Polacy na urlopie mają się czego obawiać
bEUMpXCl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEUMpXCG
KOMENTARZE
(8)
sagittarius
2 lata temu
robił sobie herbatę? było się piwa napić, to zagroda by dalej stała!
Jacek
2 lata temu
Znając polskie sądownictwo , winnym będzie napewno producent herbaty.
tyle
2 lata temu
Chwila nieuwagi i wszystko stracone.
bEUMpXCH
T
2 lata temu
"Pożar, który wybuchł w Łęcznej na terenie gminy Puchaczów " - raczej nie w Łęcznej. Przy takim dziennikarstwie to później będą jak w Rosji - "Czy Polska to stolica Germanii?".
iga
2 lata temu
Fantastyczna osoba z tej kobiety - oby więcej takich ludzi było na tym świecie!!!! Mam nadzieję, że w jakiś sposób ją nagrodzą :)
Janek
2 lata temu
Jak coś masz na włączonej kuchence gazowej to się z chałupy nie wychodzi co za ludzie to nie kuchnia węglowa że się postawi i można wyjść
Brawo!
2 lata temu
Brawo dla tej Pani, która zadziałała wzorowo - dzięki jej reakcji wszyscy - ludzie i zwierzęta przeżyli. Ludzie w szoku często nie są w stanie trzeźwo ocenić sytuacji i próbują ratować dobytek za wszelką cenę. A gapie kręcą komórkami, ale nie numer do straży a głupawe filmiki dla gawiedzi.
Gość
2 lata temu
Droga ta herbatka,
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić