Dagmara Smykla| 

Lublin. Zniszczyli policjantowi randkę. Trafili do aresztu

186

Policjant po służbie spacerował z dziewczyną po Parku Saskim, kiedy zobaczył grupę nastolatków demolujących ławki. Wandale pożałują, że zakłócili funkcjonariuszowi randkę.

Lublin. Zniszczyli policjantowi randkę. Trafili do aresztu
(Policja)

Romantyczna przechadzka została brutalnie przerwana. Policjant na co dzień pracujący w łódzkiej komendzie, spacerował z dziewczyną po Parku Saskim w Lublinie. Przyjemny czwartkowy wieczór został jednak zakłócony przez grupę nadpobudliwych nastolatków.

Chłopcy wyżywali się na parkowych ławkach. Sześciu nastolatków zaczęło przewracać ławki, nie zważając na spacerowiczów. Mundurowy wyciągnął legitymację i krzyknął, że jest policjantem.

Sprawcy natychmiast rzucili się do ucieczki. Policjant dogonił jednego z nich i chwycił za plecak - relacjonuje lubelska policja.

Zobacz także: Zobacz też: Zdekapitował krzyżowca. Arcybiskup apeluje o zwrot głowy

Nastolatek uciekł, ale plecak został w ręku policjanta. Mężczyźnie udało się jeszcze dogonić i obezwładnić jednego z wandali. Przekazał chłopaka i plecak z dokumentami policyjnym wywiadowcom z KMP w Lublinie.

Udało się złapać jeszcze dwóch kolegów zatrzymanego. 16-latkowie zostali zatrzymani przez patrol policji w pobliżu parku. Wszyscy trzej trafili na komisariat, skąd odebrali ich rodzice. Teraz sprawą nieletnich wandali zajmie się sąd rodzinny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić