Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Jan Muller
|

Musisz do WC w samolocie? Tak zyskasz 10 minut spokoju

2
Podziel się

Korzystanie z pokładowej toalety nie należy do przyjemnych elementów podróży samolotem. Ciasno, brak prywatności i kolejka za drzwiami. Jest sposób, by przynajmniej zapewnić sobie kilka dodatkowych minut spokoju. Grunt, to wybrać odpowiedni moment.

Musisz do WC w samolocie? Tak zyskasz 10 minut spokoju
(Twitter.com/twitter.com/fromwhereipoop)

*Pierwszy idealny moment to ten, kiedy pilot pozwala rozpiąć pasy. *Po usłyszeniu komunikatu warto udać się za potrzebą. Nawet jak nie czujemy wielkiej potrzeby, to i tak mamy ok. 10 minut spokoju. Lepiej nie nadużywać szczęścia.

Obsługa jest pouczona, by zacząć się dobijać jeśli spędzimy w toalecie ponad 20 minut - tłumaczy "Daily Mail".

Druga okazja na dłuższe "posiedzenie" jest chwilę przed wydawaniem napojów i przekąsek. Skąd to wiadomo? To rady byłej stewardessy, Eriki Roth. Ekspertka podkreśla, że pośpiech przy korzystaniu z toalet w samolocie jest wskazany, bo są one malutkie i szybko wypełniają się nieprzyjemnym zapachem. Nieznośny fetor wydobywający się zza drzwi latryny może doprowadzić nawet do zawrócenia samolotu na lotnisko.

Dwa lata temu samolot British Airways musiał wrócić do Londynu z powodu obrzydliwego smrodu z toalety. Lot miał trwać siedem godzin, ale po 30 minutach został przerwany przez śmierdzącą kupę - mówi radny Hertsmere Abhishek Sachdev.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(2)
IZOL
5 lata temu
Lot przerwany po 30 minutach z powodu śmierdzącej kupy, HAHAHAHA ale ktoś się tam musiał skebzić
gabi
5 lata temu
Nigdy nie mogłam zrozumieć,jak to możliwe ze zaraz po starcie ,wiele osob biegnie do toalety,nie latałam na długich trasach,lot trwa 2,5 godz,ale mimo to większość pasazerow natychmiast goni do toalety.co to ma być?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić