Nie wpuścili jej, bo była... za gruba. "Zrujnowali mi urodziny!"

43

To miała być najlepsza impreza urodzinowa w życiu Bobbi Jo Goldsmith. Dziewczyna zaprosiła kilkoro znajomych do londyńskiego klubu Libertine, aby wspólnie uczcić ukończone 20 lat. Niestety, obsługa klubu nie wpuściła nikogo z całej grupy tłumacząc, że dziewczyna jest zbyt gruba, aby bawić się na ich imprezie.

Nie wpuścili jej, bo była... za gruba. "Zrujnowali mi urodziny!"
(facebook, Deborah Kerr/Libertine)

Zdjęcie dziewczyny z opisem całej sytuacji zamieściła w internecie jej matka, Deborah Kerr. Kobieta napisała, że kiedy jej córka wraz z przyjaciółmi czekała w kolejce do wejścia, w pewnym momencie podszedł do niej jeden z ochroniarzy mówiąc, że dziewczyna jest "za duża" jak na standardy klubu i właściciele nie chcą, aby się u nich bawiła.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie trzeba wcale bogatej wyobraźni, aby domyśleć się jak Bobbi poczuła się w tamtym momencie. Sama stwierdziła w wywiadzie dla "The Mirror", że była "kompletnie zawstydzona", a obsługa "zrujnowała jej urodziny".

Nie zraniło mnie to wyjątkowo mocno, jednak pomyślałam o tych wszystkich dziewczynach, które na co dzień spotykają się z tego typu zachowaniem. Chcę nagłośnić tę sytuację, bo takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w 2016 roku. To po prostu straszne - powiedziała Bobbi.

Klub tłumaczy się, że taka sytuacja nie miała w ogóle miejsca. W specjalnym oświadczeniu napisali, że tego wieczora na wejście czekało ponad 500 osób i z powodu niewystarczającej ilości miejsca musieli odmówić "wjazdu" ponad 100 klientom.

Nie zmienia to faktu, że wpis matki Bobbi szybko podbił sieć. Zdjęcie córki z opisem sytuacji zdobyło w tydzień ponad 17 tys. polubień, niemal 6 tys. udostępnień i wywołało dyskusję gromadząc niemal 5 tys. komentarzy.

Autor: Kamil Królikowski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić