aktualizacja 

Pokój w wielkim apartamencie w Londynie. Za... 5 złotych

8

Na portalu spareroom.com, zajmującym się wynajmem mieszkań, dwójka londyńczyków szuka współlokatora do swojego apartamentu w centrum miasta. Luksusowe mieszkanie ma 370 m2 i warte jest ponad 40 mln zł. Pokój oferują niemal za darmo. Nie potrzebują pieniędzy, tylko fajnego kompana do rozmowy i zabawy.

Pokój w wielkim apartamencie w Londynie. Za... 5 złotych
(spareroom.com)

Za życie w luksusach chcą symbolicznego funta, czyli ok. 5 zł. Mężczyźni poczuli się chyba samotnie w swoim wielkim apartamencie, ponieważ szukają interesującej osoby, z którą można fajnie pogadać, pośmiać się i korzystać z uroków Londynu. Idealny kandydat powinien interesować się nowymi technologiami i mieć żyłkę przedsiębiorcy.

Mężczyźni zdobyli fortunę po sprzedaży dwóch firm technologicznych. Obecnie pracują nad trzecią, dlatego też od współlokatora chcieliby "odbijać" swoje pomysły. Czasu na burzę mózgów byłoby dużo, ponieważ sprzątaniem, praniem i gotowaniem zajmuje się zatrudniona służba.

Oferta brzmi jak bajka. Lub zwykłe oszustwo. Jednak Matt Hutchinson, szef portalu SpareRoom przyznaje, że to nie pierwsza dziwna oferta, jaka się u niego pojawiła. Wszystkie jednak do tej pory były autentyczne. Często bowiem zdarza się, że ludzie wynajmują mieszkania z powodów społecznych, a nie dla pieniędzy - informuje metro.co.uk.

Zaufalibyście takiej ofercie? Czy może jednak balibyście się, że to brzmi jak początek jakiegoś horroru?

Autor: Bartosz Nowak

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić