REKLAMA
Odświeżone 20 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
SK10.09.19 (17:01)

Policyjne małżeństwo uratowało rannego mężczyznę na Słowacji

W trakcie powrotu z urlopu białostoccy policjanci pomogli rannemu. Auto poszkodowanego spadło z wiaduktu. Teraz mężczyzna zawdzięcza parze Polaków życie. Groźna sytuacja rozegrała się za granicą. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Policja

W wyniku wypadku drogowego samochód, którym jechał mężczyzna, wypadł z wiaduktu i spadł z wysokości około 8 metrów. Do zdarzenia doszło ok. godz. 21 na Słowacji. Sytuację na miejscu zdarzenia opanowało białostockie małżeństwo policjantów mł. asp. Joanna Mancewicz i jej mąż asp. szt. Marek Mancewicz.

Para akurat wracała z urlopu, kiedy była świadkiem wypadku. Policjanci zobaczyli w dole leżące na dachu auto. Okazało się, że w środku znajduje się zakleszczony pasami bezpieczeństwa i ranny kierowca.

REKLAMA
Policja

Funkcjonariusze od razu rozcięli pas i wyciągnęli poszkodowanego z pojazdu. Policjantka ułożyła mężczyznę w bezpiecznej pozycji i monitorowała jego funkcje życiowe do czasu przyjazdu pogotowia.

Zobacz także: Film ze sklepu. Śląskie: policja z Cieszyna szuka mężczyzny

Obecnie stan zdrowia poszkodowanego nie jest znany. Nie ulega jednak wątpliwości, że parze policjantów może on zawdzięczać życie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij