Aldona Brauła
|
aktualizacja

Zaginięcie samolotu boeing MH370. Szokujące wyjaśnienie

2721 reakcji
151
1784
786
Podziel się

Samolot linii lotniczych Malaysia Airlines (rejs MH370) zaginął 8 marca 2014 roku. Na pokładzie boeinga znajdowało się 239 osób. Nigdy nie odnaleziono ciał ani wraku. Eksperci są przekonani, że było to porwanie, a pasażerowie dostali herbatę, która miała ich otępić.

Zaginięcie samolotu boeing MH370. Szokujące wyjaśnienie
(Wikimedia Commons CC BY)

Według najnowszych doniesień, zaginiony samolot został porwany, a pasażerowie dostali środek na uspokojenie, aby nie przeszkadzali w działaniach. Teorię opracował egipski ekspert ds. lotnictwa Ismail Hammad, przedstawiając w niej jak mogły wyglądać ostatnie chwile na pokładzie.

Do tej pory nie wiadomo, co stało się z lotem MH370 lecącym z Kuala Lumpur do Pekinu. Samolot wystartował 8 marca 2014 roku około godziny 12.40. Ostatni raz kontaktował się z wieżą kontrolną 40 minut później o 1.19. Zboczył z trasy i znajdował się w powietrzu jeszcze przez 7 godzin, nie odpowiadając na jakiekolwiek zeznania. Rozbił się prawdopodobnie między 8.19 a 9.15.

Na pokładzie znajdowało się 239 osób, w tym 12 członków załogi. Jak dotąd nie odnaleziono wraku samolotu, czarnych skrzynek czy też ciał pasażerów. Przez lata powstało wiele teorii dotyczących tego, co mogło być przyczyną katastrofy.

Według najnowszej teorii samolot został porwany. W trakcie śledztwa na jaw wyszło, że dwóch lub trzech pasażerów miało fałszywe paszporty europejskie i to oni mieliby przejąć kontrolę nad lotem. Prawdopodobnie byli pochodzenia irańskiego i chcieli przedostać się do Europy, by uzyskać azyl.

Według Ismaila Hammanda, by udało im się porwać samolot, musieliby mieć kontrolę nad pasażerami. Mogli podać im specjalną herbatę, która miała ich zamroczyć do tego stopnia, że nie protestowali. Mogła to być także trucizna - istnieją teorie, wedle których wszyscy na pokładzie samolotu byli martwi w momencie katastrofy.

Nie wątpię, że to, co się stało, było rzeczą, która dotknęła wszystkich znajdujących się na podkładzie. Porywacz musiał kontrolować pasażerów i personel ochrony w ramach swojej szybkiej akcji – powiedział gazecie Daily Star.

Egipski ekspert dodaje także, że porywacze planowali wylądować na jednej z wysp na Filipinach. Lotniska, które się tam znajdują nie są przystosowane do lądowania dużych samolotów pasażerskich i mają za krótkie pasy. Maszyna mogła nie wycelować i rozbić się na morzu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

786
151
1784
KOMENTARZE
(786)
noname
1 tyg. temu
autor tej "teorii' chyba sam pije dziwna herbatę
asior
1 tyg. temu
''Po latach zagadka się wyjaśnia'' - w którym momencie się wyjaśnia?
Tomek
1 tyg. temu
O co Wam chodzi? Przecież to wszystko się klei. Irańczycy chcieli się dostać do Europy, więc wsiedli w samolot lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, następnie porwali go, żeby wylądować na Filipinach. Czego nie rozumiecie? 😁😁😁
Donald tRump
1 tyg. temu
czy ten egipski ekspert jest spokrewniony z Antonim Macierewiczem?
ktoś
1 tyg. temu
A już myślałem, że czegoś się dowiem. A tu same pierdoły jak zwykle.
Najnowsze komentarze (786)
to smutne,
22 godz. temu
ale ten artyku, a i dowcipne komentarze, ubawiły mnie do łez. mimo, że tak ogólnie wcale mi nie do śmiechu. tak, że dzięki, portalowi i niezawodnym komentatorom.
j23
22 godz. temu
szczyt indolencji
pion
wczoraj
Otepiona to jest autorka tego artykulu.
trza szukać
wczoraj
Pismo Święte mówi - szukajcie a znajdziecie
wesoły lotnik
wczoraj
Rym cym noga w nogę, herbatę w gardło, filiżankę o podłogę, odpalam silniki no i w drogę...
zazdrosny
wczoraj
Niektóre ludzie to majo humor tylko im pozazdrościć
duallife
wczoraj
antistokes f NMR anyones phasons contextual entanglements in relators sets past future cellular biomodels zx generators petri nets biocham samples substate state uml thinkingclasses in learnable relations to ionicHeH+observable multiverses info energic conceptual souls universal interfaces parallel worlds
Ninka
wczoraj
W trakcie czytania tych rewelacji zsikałam się w majtki ze śmichu a to były moje najpiękniejsze majtki randkowe
ebbb
wczoraj
gdzie to wyjasnienie??
KuKu na Muniu
wczoraj
Zaginięcie samolotu boeing MH370. Szokujące wyjaśnienie. Całkowicie zgadzam się z tym że to WYJAŚNIENIE JEST SZOKUJĄCE
wesoło mi
wczoraj
Ale jajca !!! Od samego rana nie miałem humoru ale po przeczytaniu tego kuriozalnego artykułu rozweseliłem się na maksa. Senk ju mister Hamhamanad !
ciekawa
wczoraj
Czy wzmiankowany Ismail HamManda swoją teorię tej katastrofy wymyślił i opisał w Tworkach k/W-wy ???
Miś
5 dni temu
Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, kiedy matka siedzi z tyłu...
Franz Mauer
6 dni temu
Takie prawo powinno być u nas kara śmierci w Imię Zasad
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić