Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Piotr Kalsztyn
|

Samotna matka szukała miłości w internecie. Trafiła na mordercę

85
Podziel się

Zakończyła się głośna sprawa brutalnego zabójstwa Ingrid Lyne. Kobietę zamordował jej chłopak poznany w sieci.

Samotna matka szukała miłości w internecie. Trafiła na mordercę
(Missing Persons of America)

John Charlton został skazany na 27 lat i 9 miesięcy pozbawienia wolności. To najwyższy wymiar kary, jaki mógł ogłosić sędzia z Seattle. W uzasadnieniu podano, że nic nie może złagodzić okrucieństwa, z jakim Charlton popełnił morderstwo. Mężczyzna najpierw udusił kobietę, a potem poćwiartował jej ciało.

Sprawą śmierci pielęgniarki żyły media w całych Stanach Zjednoczonych. Kobieta, która opiekowała się trzema córkami, dwa lata po rozwodzie postanowiła znowu pójść na randkę. Przyjaciele zachęcali ją, aby spróbowała znaleźć partnera przez internet. 40-latka poznała tak Charltona, robotnika z kryminalną przeszłością - informuje Daily Mirror.

Po miesiącu spotykania się Ingrid zaprosiła mężczyznę do siebie. Córki kobiety pojechały wtedy odwiedzić ojca. John najpierw zabrał Ingrid na mecz baseballowy, a potem udali się do baru. Wtedy ślad po kobiecie się urwał. Jej zaginięcie zgłosił były mąż, który odwożąc dzieci znalazł w mieszkaniu rzeczy osobiste kobiety. Przyjaciele myśleli, że Ingrid zaginęła, szukali jej za pośrednictwem gazet i mediów społecznościowych. W poszukiwania włączył się też Charlton.

Zobacz także: Zobacz także: Brutalne morderstwo w święto dziękczynienia. Proces trwał 6 lat

Mężczyzna był na celowniku policji. Podczas przesłuchania stwierdził, że był pijany i nie pamięta minionej nocy. W tym czasie policja odkryła dowody na to, że kobieta wcale nie zaginęła. W łazience znaleziono piłę do przycinania, plastikowe pudełka i worki na śmieci. W odpływie wanny znajdowały się ślady krwi i ludzkiej tkanki. Poćwiartowane ciało Ingrid odkryto przypadkowo w koszu na śmieci, kilkanaście kilometrów od jej domu.

Kobieta zginęła we własnej łazience. Charlton próbował się tłumaczyć, że ma problem alkoholowy i jest niepoczytalny. Mężczyzna nie zdradził motywów swojej zbrodni.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(85)
Alan
rok temu
Powinni go publicznie powiesić a wszystkie możliwe narządy oddać na przeszczep dla chorych.
joda
4 lata temu
Dlaczego nie kara śmierci ????
Pytanie
4 lata temu
Dlaczego tylko 27 lat a nie dożywocie?
cosiedziejesi...
4 lata temu
co nagle to po diable
Pinokio
4 lata temu
mnie kiedyś zabiła laska poznana przez sympatię,ale już czuję się lepiej
tom
4 lata temu
masakra. problem alkoholowy, kryminalna przeszłość na pewono do domu zapraszamy
wzorowy obywa...
4 lata temu
Miała strasznego pecha, że natrafiła na takiego czubka. Wielu z nas by powiedziała, że może powinna to, albo tamto a w rzeczywistości każda z nas, jeśli nie jest szczególnie ostrożna, mogłaby paść ofiarą tego chorego osobnika. Wina chyba leży po stronie służb, które nie reagują w porę na symptomy.
Marcin
4 lata temu
Szok. Szkoda mi tej kobiety. Może i nierozsądne było wiązanie się z mężczyzną poznanym w sieci, ale czy zasłużyła na taką kare? Nie obwiniajmy jej, bo każdy ma prawo dążyć do szczęścia. Więzienie to łagodna kara dla takich zwyrodnialców.
Prof
4 lata temu
Cześć ludzi ma w swoich genach mordercę. Przez całe życie myślą jak kogoś zabić. Tylko to jest ich celem.
rew
4 lata temu
Dobre rady przyjaciół źle się skończyły.
sd
4 lata temu
chciala samca alfa to dostala
katon
4 lata temu
a dlaczego nie kara śmierci?!!teraz to bydle będą utrzymywac tyle lat jest winny i powinien kare dostac taką ja to co zrobił
iridesolo
4 lata temu
Mi też wszyscy doradzają żebym sobie kogoś znalazła przez net. Nie dzięki!
rolnik
4 lata temu
"łobuz kocha bardziej"? Kobiety nie zostały stworzone do monogamii, nie mogą żyć z jednym partnerem a jeśli już żyją to są nieszczęśliwe. Szybko nudzą się w związku, szukają zmian, zdradę tłumaczą rutyną i brakiem zainteresowania. Stąd pewnie pociąg do agresywnych prostaków kipiących testosteronem. One nie chcą ich za partnerów, One chcą być przez nich zdobywane, posuwane. Partnerem doskonałym jest zwykły cichy facet, w miarę ogarnięty ale koniecznie dobrze zarabiający aby utrzymać potomstwo spłodzone przez tego niedobrego. Smutne to i bardzo skomplikowane ale taka natura.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić