Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Spłonęło mieszkanie Roberta Korzeniowskiego

32
Podziel się

Przyczyną pożaru w domu słynnego chodziarza było zwarcie w instalacji lampek choinkowych. Byłego sportowca nie było wtedy w domu.

---Newspix.pl
---Newspix.pl (Newspix, Tedi)
bETRobYl

Sześcioletni syn państwa Korzeniowskich wzywał pomocy z balkonu. W domu była jeszcze matka chłopca, ale spała. Gdy się obudziła, bez powodzenia próbowała ponoć ugasić płomienie wodą z miski. Ma poparzone drogi oddechowe.

Pani Magda nie zdawała sobie sprawy z niebezpieczeństwa, bo ucięła sobie właśnie popołudniową drzemkę. Na szczęście mały Franek, widząc co się dzieje, wybiegł na balkon, wołając o pomoc. W momencie, jak chłopiec otworzył drzwi balkonowe, do mieszkania dostało się powietrze. Wtedy buchnął ogień, który rozprzestrzenił się po całym pokoju - opisuje zajście "Fakt".

Ranna kobieta stała przed domem, gdy przyjechali strażacy. Szybko trafiła szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

bETRobYn

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETRobYO
KOMENTARZE
(32)
Sati
5 lata temu
Jaką mądrą żonę ma teraz Korzeniowski.No no jesteśmy pod wrażeniem ,nie dość że nie mądra to jeszcze leniwa
Patriota
5 lata temu
to wszystko przez popieranie zbrodniczej PO
Nowa zmiana
5 lata temu
Wina korzeniowskiego,powinien sprawdzic jaki chlam elektryczny kupuje.Sluzby panstwowe zajmuja sie zakazami handlu a NIE PILNUJA PODSTWOWYCH ZASAD BEZPIECZENSTWA OBROTU TOWAROWEGO W POLSCE!!
bETRobYP
GOŚĆ
5 lata temu
WIĘKSZY DRAMAT ŻONA NR 1 PRZEŻYŁ A TEN POŻAR TO KARA NA PEWNO NIE OSTATNIA
Alka
5 lata temu
To jest nic, ale każdy kij ma dwa końce. Jaką miarką mierzysz ,taką otrzymujesz.Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.Zło powraca.Jeszcze kiedyś na ten temat usłyszymy wiele razy.
axamer
5 lata temu
życzę zdrowia Pani Magdzie
szkoda gadac ...
5 lata temu
Sam 6 latek + choinka+pożar.
edyson
5 lata temu
jak jest zwarcie to gasna , a nie się zapalają i to z choinką. Nie ma na co winy zwalić to na elektryczność.
fdf
5 lata temu
a to chodziarza nie stac na lepszy sprzet
ss
5 lata temu
a ten polazl zamiast w domu siedziec
łan
5 lata temu
zwarcie ? a może zapałki ?
pora na naukę
5 lata temu
6-latek i nie wiedział, co zrobić? Nie budził mamy, tylko wybiegał na balkon??? Nie dzwonił na 112? Trochę dziwne, ale może o czymś nie wiem.
WiT
5 lata temu
I z tego nieszczęścia płynie nauka dla Was. Uczcie swoje dzieci od małego jak mają się zachować w kryzysowej sytuacji. Zaraz mi ktoś wytknie, że małe i nierozumne, a mnie się we łbie poprzewracało. Nic z tych rzeczy. Uczcie by w czasie pożaru dziecko nie chowało się do szafy lub pod łóżko, nauczcie dziecko co to jest nr alarmowy i jak ma go używać.Wpajajcie, że jeśli gdzieś się zgubi ma szukać policjanta. Gdy zrani się i krew leci to nie panikować tylko mimo bólu wziąć jakąś szmatkę i uciskać do rany. To nie trudne i oby nie trzeba było tej wiedzy używać. Jednak w razie czego niech każde dziecko, a potem dorosły wie co robić.
bETRobYH
Bzyk
5 lata temu
Te badziewne lampki z Chin... Życie można stracić
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić