REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 42 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
ds20.06.19 (18:50)

Straszny lot airbusem. Para pasażerów zatrzymana po lądowaniu

Para "z piekła rodem" na pokładzie airbusa. Irlandczycy dali się we znaki pasażerom lotu do Turcji. Zaczęli od awantury, a skończyli na wspólnych wycieczkach do toalety. Niesfornych pasażerów linii Aer Lingus zatrzymano zaraz po przylocie do Izmiru.
EPA/AIDAN CRAWLEY / PAP

Ich sąsiedzi w airbusie nie wierzyli własnym oczom. Para Irlandczyków zaczęła się ze sobą kłócić od razu w Dublinie, zaraz po wejściu na pokład samolotu linii Aer Lingus. Według świadków między agresywnymi partnerami co jakiś czas dochodziło nawet do rękoczynów. Jednak ani kobieta ani jej partner nie wydawali się pijani.

Godzili się w bardzo kontrowersyjny sposób. Relacje świadków w kilku punktach są sprzeczne, jednak łączy je to, że Irlandczycy przynajmniej raz wspólnie odwiedzili toaletę. Z dochodzących z niej dźwięków zdumieni pasażerowie stwierdzili, że para zaczęła uprawiać seks. Zaalarmowano załogę airbusa, która wyprosiła Irlandczyków z ubikacji i nakazała im powrót na swoje miejsca - informuje turecki serwis AirportHaber.

REKLAMA

Na lotnisku w Izmirze czekała już na nich policja. W czasie zatrzymania para znowu zaczęła być wobec siebie agresywna, a mężczyzna w pewnym momencie uderzył partnerkę czołem w głowę. Do incydentu doszło w sobotę, a Irlandzkie media donoszą, że kochankowie byli potem widziani w hotelu, w którym zatrzymali się inni wczasowicze.

"Stosujemyy politykę zero tolerancji wobec takich zachowań". Biuro podróży miało zerwać umowę z parą Irlandczyków i odmówić im miejsc w hotelu i samolocie powrotnym. Według tureckich mediów agresywna para została wysłana z powrotem do Dublina krótko po aresztowaniu. Każde z nich wróciło do domu osobnym samolotem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Zamach na MH17. Są oskarżenia

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij