Tragedia w Srocku koło Częstochowy. Czołowe zderzenie ze śmieciarką

W tragicznym wypadku w Srocku pod Częstochową zginął kierowca samochodu osobowego. Suzuki uderzyło czołowo w śmieciarkę, którą wywożono odpady komunalne.

Obraz
Źródło zdjęć: © Komenda miejsca policji w Częstochowie
Radosław Opas

Kierowca suzuki nie miał żadnych szans. Według policjantów z częstochowskiej drogówki na drodze powiatowej auto zjechało na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyło się z jadącą w przeciwnym kierunku śmieciarką. Obrażenia kierowcy suzuki były na tyle duże, że 38-letni mężczyzna prowadzący osobowe auto zmarł.

Poszkodowanych jest więcej. Oprócz zmarłego kierowcy ucierpiała jeszcze pasażerka, która jechała razem z nim w aucie oraz 42-letni kierowca ciężarówki. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.

Kierowca śmieciarki był trzeźwy. Teraz policyjne dochodzenia ma wyjaśnić okoliczności tragicznego wypadku.

Zobacz też: Katastrofa myśliwca. Śmiertelny wypadek w Chinach

Policja apeluje o ostrożność. Funkcjonariusze zwracają uwagę wszystkich kierowców na panujące na drogach trudne warunki, wynikające z dużych opadów deszczu. Proszeni są oni o ograniczenie prędkości.

Obraz
© Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Wybrane dla Ciebie