Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Wędkarze łowili ryby w Wiśle. Nagrali, jak do rzeki wlewa się czarny potok

114

Wędkarze łowiący ryby w Wiśle na Śląsku byli świadkami momentu, gdy do rzeki wylał się potok czarnej substancji. "Tak się niszczy polskie rzeki" - napisał pod swoim nagraniem autor.

Wędkarze łowili ryby w Wiśle. Nagrali, jak do rzeki wlewa się czarny potok
(facebook.com/ML Baits)

Na filmie zamieszczonym na Facebooku widać, jak do Wisły wlewa się potok czarnego płynu. Autor nagrania napisał, że to zanieczyszczona woda z Kopalni Węgla Kamiennego Piast.

Tak się niszczy polskie rzeki - Wisła - Bieruń - woda z KWK Piast - tragedia. Służby nie reagują, to może PZW by się zainteresowało? - napisał wędkarz pod filmem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wideo szybko rozniosło się wśród internautów. Do tej pory zyskało już 1,1 mln wyświetleń i 22,7 tys. udostępnień.

O sprawie została powiadomiona policja. Śledczy uspokajają, że woda pochodzi ze zbiornika melioracyjnego i nie jest skażona. Jak podaje gazeta.pl, przedstawiciel Bieruńskiego Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej podkreślił, że mimo brunatnego zabarwienia, nie jest szkodliwa dla środowiska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Internauci łapią się za głowy. Niewiarygodne nagranie z Rumunii
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.

Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić