Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Zgwałcili mężczyznę gałęzią. 19-latkowie z Białegostoku trafią za kraty

65
Podziel się

Bili, kopali, a na końcu zgwałcili. Swoją ofiarę zostawili ledwo żywą na trawniku koło dworca PKS w Białymstoku. Za ten bestialski akt dwóch 19-latków usłyszało właśnie prawomocne wyroki.

Zgwałcili mężczyznę gałęzią. 19-latkowie z Białegostoku trafią za kraty
(Bitpine.com)
bEULKxYl

Bili obaj, jednak za gwałt odpowiada tylko jeden z nich. Dlatego wyroki bezwzględnego więzienia dla nastolatków różnią się długością. Wyższy to 3 lata i 3 miesiące (Maciej G.), krótszy 2,5 roku (Kamil P.). Sąd zdecydował, że mają zapłacić na rzecz pokrzywdzonego 17 tys. zł zadośćuczynienia.

Przed ostatecznym wyrokiem, skazani 8 miesięcy spędzili w areszcie - donosi "Gazeta Współczesna".

Złapano ich dzień po bestialskim ataku. Była połowa lipca 2016 roku, gdy pasażerowie idący na dworzec znaleźli półprzytomnego, zakrwawionego 53-latka. Był nagi i mocno wyziębiony. Obok leżała złamana gałąź ze śladami krwi. Lekarze ocenili jego stan na ciężki. Doznał wielu ciężkich obrażeń wewnętrznych i zewnętrznych. Natychmiast trafił pod respirator.

bEULKxYn

Nie był jedyną ofiarą Macieja G. i Kamila P. Niewiele wcześniej dokonali rozboju i brutalnie pobili innego mężczyznę, za co również zostali skazani - dodaje gazeta.

Druga ofiara to pobity i okradziony kompan od kieliszka. Tego dnia pili razem w jego mieszkaniu. Później zaatakowali go w windzie, okradli i złamali nos. Wszystko po to, by ukraść mu 20 zł.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEULKxYO
KOMENTARZE
(65)
Ble
4 lata temu
Kultura gejowska w natarciu.
Wkurzony
5 lata temu
Tak bestialski czyn , i tylko 3 lata urlopu , tak niska kara tylko zachęca tych zwyrodnialców do gorszych czynów , tego wyroku nie można nazwać sprawiedliwym , to kompromitacja wymiaru sprawiedliwości !!!
sdgsgd
5 lata temu
elektorat PIS..
bEULKxYP
monknsa
5 lata temu
tyle samo co za 5 gram marihuaniny, ekstra, a ja głupi w pracy siedze. to ide w miasto bic i rabować jak takie kary niskie....
pento
5 lata temu
całe światowe zwyrolstwo powinno do Polski zjeżdżać dokonywać zbrodni, bo u nas się chyba najbardziej opłaca. Przy tym prawie, można się pobawić.
senkes
5 lata temu
Kpina nie wyrok. W warunkach recydywy. Chciałbym przeczytać uzasadnienie.
hhhh
5 lata temu
kara adekwatna do reputacji polskich sądów
alola
5 lata temu
A ja się pytam gdzie jest prawo i sprawiedliwość w tym kraju,aha jeżdzi bmw po Polskich drogach i łamie przepisy drogowe.No tak tak tak.
ewa
5 lata temu
Czy to synowie kogoś znanego???? Wyrok na to wskazuje.Kpina.
x
5 lata temu
Ta kara to jest jakaś kpina!!!
iga
5 lata temu
To są bestie nie ludzie!!!!!!!!!!!!Wyroki , które zapadły są zdecydowanie za niskie. W więzieniu powinni więżniowie urządzać im takie "zabawy " i to codziennie!!!!!!!!!
HaR
5 lata temu
Zastawia mnie dlaczego to zrobili . Bo jeśli to był amator dzieci ?
Jak nic
5 lata temu
Zwyrodniali ukryci geje
bEULKxYH
Olo
5 lata temu
No to teraz w wiezieniu powinni pokazac im co to jest gwałt
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić