aktualizacja 

Emeryt kupił 250 g wędliny. Na widok paragonu, nie mógł powstrzymać emocji

218

Pan Zdzisław to czytelnik "Faktu", który niedawno poszedł na zakupy do osiedlowego sklepu mięsnego. Kupił tam kilka produktów, ale jak sam twierdzi "bez szaleństw". Jednego się nie spodziewał. Gdy zobaczył rachunek, to przeżył istny szok. Aż chwycił za telefon i zrobił zdjęcie. Ostatecznie, zdziwiły go nie tylko ceny. Sami zobaczcie.

Emeryt kupił 250 g wędliny. Na widok paragonu, nie mógł powstrzymać emocji
Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock)

O sprawie pisze szerzej właśnie tabloid "Fakt". Dziennik publikuje też zdjęcia, jakie otrzymał od wspomnianego seniora, pana Zdzisława. Widać na nich głównie zawrotną kwotę na rachunku, którą emeryt musiał wydać w osiedlowym sklepie mięsnym. To nie wszystko, co zwraca uwagę. Będziecie zdziwieni.

Jak na moją emerycką kieszeń rachunek był tak wysoki, że schowałem go do portfela i dokładnie przejrzałem w domu - podawał dla "Faktu".

Kupił to w sklepie mięsnym. Emeryt dostał paragon grozy

Pan Zdzisław poprosił między innymi o słoninę wędzoną. Zamiast tego, na rachunku, który pieczołowicie przestudiował w mieszkaniu znalazł jednak... dziwną - jego zdaniem - pozycję. Były to "kości kręgosłupa".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sposób na golonkę. Będzie mniej kaloryczna i nadal bardzo smaczna
Zobaczyłem te kości kręgosłupa i dopiero po chwili do mnie dotarło, że chodziło o kawałek słoniny wędzonej. Kupiłem go z myślą o jajecznicy - zaznaczał.

"Nie wiem, skąd takie bzdury na rachunku" - mówił poirytowany. Na całe zakupy wydał w sumie sporą kwotę, bo aż 81,66 zł. "To dla mnie dużo" - przekonywał dziennikarzy tabloidu.

Co dokładnie zakupił? Już spieszymy z wyjaśnieniami. W jego siatce z zakupami znalazły się: schab bez kości oraz karkówka (każde po 29,80 zł za kilogram). Nie zabrakło też boczku (ten kosztuje 31,20 zł za kilogram), kości kręgosłupa (20 zł za kilogram), a także baleronu parzonego (26,90 zł za kilogram).

Szynka wiejska była po 43,50 zł (za kg - przyp. red.). - Drożyzna! Za 250 gramów wędliny dałem prawie 11 zł - kwituje klient - czytamy na "Fakt.pl".
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić